Gość: Mała_Czarna
IP: *.chello.pl
03.12.04, 21:56
Niby niezbyt wyszukane danie,ale zrobic dobre,to jest chyba naprawdę
sztuka.Moja siostra robi pyszne.Ja niby wg Jej przepisu robię,ale zawsze
jakieś takie niedorobione mi wychodzą.A Wy jak robicie??Może w końcu odniosę
sukces:)