ampolion 24.12.04, 15:50 A dlaczego takie podobieństwo między logo Kuchni i logo Forum Gazeta? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kwieta4 Re: To logo 27.12.04, 07:47 faktycznie, dopiero teraz zauwazylam...ale masz zdrowe oko!! dobra dieta? :) Odpowiedz Link Zgłoś
lunatica tak to jest, 27.12.04, 09:02 jak ktoś nie brał udziału w zabawie od początku do końca... Odpowiedz Link Zgłoś
poughkeepsie poza tym kto jak kto, 27.12.04, 09:53 ale chyba Ty ampolionie powinieneś umieć znaleźć sobie odpowiedni wątek, w którym wytłumaczono, skąd to podobieństwo - zresztą celowe - wynika. Dla ułatwienia: szukaj.gazeta.pl/szukaj/0,52001.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nobullshit Poughkeepsie IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 27.12.04, 10:02 Niewiele mu ułatwiłaś. :( A uczyłam skracać linki. :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nobullshit Re: Poughkeepsie IP: *.spray.net.pl / *.spray.net.pl 27.12.04, 10:04 Za szybko się wysłało. Ale przyznaję, że ja sama wysłałam komuś w te święta pół linku do kartki z życzeniami. :( Odpowiedz Link Zgłoś
poughkeepsie już się poprawiam :) 27.12.04, 10:22 co by szanownej nauczycielce wstydu nie przynieść ;-) jakiś mi się ten link krótki wydawał:> tinyurl.com/6onko poza tym akurat w tej materii ampolion chyba nie potrzebuje pomocy :P Odpowiedz Link Zgłoś
kwieta4 Re: a ja nie kontaktuje i tyle 27.12.04, 23:33 przyznaje sie, w zabawie udzialu nie bralam, wstyd mi teraz i tyle, ale potrzebuje 'gotowca'. tak mi sie zycie fatalnie ulozylo /na jakis czas tylko, na szczescie/, ze musze selekcjonowac wydarzenia wokol mnie, zeby do konca nie zwariowac /taki tego natlok/:( 'nasze' logo wpisalam do twardego dysku pod sercem automatycznie, jako cos dokonanego, uzasadnionego i niepodwazalnego - tak ufam we wszystko, co tu wymodzicie :)) nawet rodzine zwolalam kiedys do komputera, zeby sie pochwalic jaka w Was potega! gazetowe dziewiec kropek zauwazylam dopiero po uwadze Pichciarza, a teraz to juz zupelnie zglupialam i oczekuje streszczenia (kiedys to sie nazywalo chyba 'bryk'jesli ktos z takowych korzystal do klasowek z literatury pieknej). caly link do wyborow /ale i tak Bog zaplac za dobre intencje/ niestety tylko dodatkowo miesza mi w skolatanej nauka glowie i ledwo widzacych juz oczach. poprosze /jak krowie na miedzy, czyli prosto/ odpowiedziec mi na pytanie Pichciarza. chyba, ze On sam juz doszedl sedna /a wiemy, ze dociekliwy jest/i sie nade mna zlituje, bom teraz powaznie poirytowana swoimi brakami...tak to jest, jak sie opuszcza zajecia!! Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: a ja nie kontaktuje i tyle 27.12.04, 23:39 logo siostryheli świadomie nawiązuje do logo gazety, bo jest znakiem forum działającego na jej portalu, a wisienka nawiązuje do 'kuchenności' i to logo wygrało w wielofazowym konkursie - reguły były takie, że mają być to projekty oryginalne i łączyć w sobie elementy kulinarne i internetowe Odpowiedz Link Zgłoś
nobullshit Kwieto 28.12.04, 00:38 Projekty można jeszcze obejrzec tu: www.krasnowo.webpark.pl/strony/kuchnia/logo.htm Tzn. są to WSZYSTKIE projekty z fazy wstępnej, do głosowania sami autorzy zgłosili ich mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
kwieta4 no i o to mi chodzilo:) 28.12.04, 01:23 dziekuje Wam, dziewczyny, jestem 'w domu'!! tak myslalam, bo to wszystko jest bardzo logiczne, ale jak sie czlowiek nie douczy, to boi sie, ze pytanie jest bardziej skomplikowane. wyobraznia doluje, a ja wole sie przyznac i pokajac, byleby sie prawdy dowiedziec:). projekty widzialam, wszystkie mi sie podobaja!!! ale macie talentaaaaaaaa... ten co je rozdawal byl dla Was szczodry, dal Wam i smak, i kredki. to sie nazywa szczescie!! jeszcze raz dzieki, jestescie kochane:) Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: no i o to mi chodzilo:) 28.12.04, 03:49 Kwieto4: nikt cię o nic nie oskarża więc nie ma powodu popadać w samooskarżenie. Jotka chyba ma rację z tym związkiem tematyczno-graficznym. A od góry jakoś cicho więc chyba prawnie OK. Odpowiedz Link Zgłoś
jottka Re: no i o to mi chodzilo:) 28.12.04, 10:34 ampolion napisał: > Jotka chyba ma rację z całą pewnością:) > więc chyba prawnie OK. wszyscy konkursowicze wyrażali zgodę na niekomercyjne wykorzystanie swych projektów, natomiast po zakończonych wyborach admin gazetowy poprosił grzecznie siostreheli o wyrażenie zgody na umieszczenie jej loga na forum, siostraheli sie zgodziła, z tym że nie podobało jej sie, że logo 'prowadzi' do działu magazynu kuchnia, więc admin poprawił i teraz prowadzi do galerii potraw Odpowiedz Link Zgłoś