Dodaj do ulubionych

lunatica - mam pytanie

28.02.05, 14:36
Pozwoliłam sobie tak "krzyknąć", bo mam pytanie w bardzo pilnej dla mnie
sprawie. Mianowicie widziałam w galerii, że pięknie Ci wyszedł torcik
orzechowy, a ja się do niego przymierzam, bo mój mężczyzna ma jutro urodziny.
Pytanie jest następujące: w przepisie jest 300ml orzechów, ale tyle tych
orzechów jest przed ich zmieleniem, czy już po?
Z góry ogromnie dziękuję za pomoc.
Obserwuj wątek
    • dziuunia Re: lunatica - mam pytanie 28.02.05, 14:49
      Wprawdzie nie do mnie adresowane ale opowiem-ma być 300 ml zmielonych
      orzechów,czyli 300 ml po zmieleniu :)
      • sinceramente Re: lunatica - mam pytanie 28.02.05, 15:52
        Tak też podejrzewałam, ale jeszcze boję się niekiedy zaufać mojemu instynktowi
        kulinarnemu ;).
        Dziękuję wylewnie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka