Dodaj do ulubionych

Placek- pomocy!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.05, 13:12
znacie jakiś przepis na placek ze śliwkami? jestem niedoświadczona wię coś
prostego. Z góry dziękuje!
Obserwuj wątek
    • poughkeepsie proszę bardzo 09.06.05, 13:16
      oto pomoc, wraz ze zdjęciem :)
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=21925909&a=21925909
    • fajnaret Re: Placek- pomocy!!!!!!! 09.06.05, 13:22
      A nie lepiej ciasto drożdzowe ze sliwkami i kruszonką?
    • Gość: bajeczka04 Re: Placek- pomocy!!!!!!! IP: *.303.krakow.pl 09.06.05, 15:01
      "Błyskawiczne ciasto na oleju ze śliwkami":
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=77&w=24759329&a=24762146
      Rewelacyjne ze śliwkami! Drożdżowe z kruszonką może być za trudne dla
      początkującej w pieczeniu.
      POzdrawiam! bajeczka04

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka