IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 10:05
Teściowa ma w tapczanie 25 kg zbrylonego cukru (jeszcze z "ciężkich" czasów
ha ha) i co z tym zrobić? Bimber odpada!
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re: Dżemy, kompoty, konfitury, przetwory n/t 10.07.05, 10:16
      • Gość: andrzej Re: Dżemy, kompoty, konfitury, przetwory n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 10:17
        I tu problem, ponieważ nie robimy przetworów.
        • ba_nita Re:Więc masz co najmniej 25 ciast, placków itp n/t 10.07.05, 10:20
    • very_martini Re: cukier 10.07.05, 10:36
      Oddać do muzeum komunizmu, toż to ewenement na skalę światową!

      16%VOL
      22%VAT

      --
      takie tam... forum homeopatia
    • Gość: km Re: cukier IP: *.net-serwis.pl 10.07.05, 10:39
      Zawieź do najbliższego schroniska dla bezdomnych

      Pozdrawiam serdecznie
      km

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka