Gość: andrzej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 10:05 Teściowa ma w tapczanie 25 kg zbrylonego cukru (jeszcze z "ciężkich" czasów ha ha) i co z tym zrobić? Bimber odpada! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andrzej Re: Dżemy, kompoty, konfitury, przetwory n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.05, 10:17 I tu problem, ponieważ nie robimy przetworów. Odpowiedz Link Zgłoś
very_martini Re: cukier 10.07.05, 10:36 Oddać do muzeum komunizmu, toż to ewenement na skalę światową! 16%VOL 22%VAT -- takie tam... forum homeopatia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: km Re: cukier IP: *.net-serwis.pl 10.07.05, 10:39 Zawieź do najbliższego schroniska dla bezdomnych Pozdrawiam serdecznie km Odpowiedz Link Zgłoś