Dodaj do ulubionych

Ranking napojów gazowynych

07.08.02, 12:55
Wcale nie sa wszytkie takie same i część należy oczywiście omijać, ale
niektóre są klasa i tych najczęściej nie ma w Polsce. Moje typy to Dr Pepper
(na zimno z tluczonym lodem i cytryna) i Ginger Ale. jezeli ktoś wie, czy w
Warszawie w jakichś delikatesdach można to dostać, to będę wdzęczna, bo do
tejk pory opieram się na imporcie prywatnym :(
Obserwuj wątek
        • Gość: Ewcia Re: Dr Pepper jest okropny IP: 5.1R2D* / 10.12.101.* 07.08.02, 19:37
          Root Beer (czyli doslownie "piwo korzenne") to bezalkoholowy napoj gazowany,
          bardzo popularny w USA. Nawet wsrod doroslych. Dla mnie smakiem przypomina
          syrop od kaszlu, ktory kiedys pilam jako dziecko w Polsce.

Root Beer tez troche przypomina mi Dr Pepper.

herya napisała:

> Nie wiem co to Root Beer (przyblizysz?), natomiast Pepper smakuje dopiero
          > schlodzony, wtedy znika slodycz i robi się bardziej korzenny.
    • czajson NAJGORSZE NAPOJE GAZOWANE 08.08.02, 01:10
      Kiedy byłem w Austrii (przyejazdem) miałem nie-przyjemność pić ich krajowy
      przysmak, a mianowicie DUDDLER-a (nie wiem jak to się pisze). Myślałem, że to
      najobrzydliwszy napój na świecie. Ale niestety się myliłem. We Włoszech(bo
      taki był mój cel wyprawy) było gorąco(jakto we Włoszech), więc postanowiłem
      kupić coś do picia. W sklepie kupiłem napój w ładnej puszce o nazwie CHINO. To
      było coś okropnego, ochydnego i obrzydliwego, bo to smakowało jak przypalona
      kawa. fuj
      P.S: Nie próbójcie tego w domu!
      Pozdowienia.
    • paker Re: Ranking napojów gazowynych 08.08.02, 11:36
      Szczerze, Dr. Peper jest niedobry. Ginger Ale ma swój urok nie przeczę, ale
      kiepsko orzeźwia.

Moje ulubione napoje to:
      Mountain Dew -ale amerykańskie, w Polsce jest schrzanione.
      Cherry Coke - tym razem polskie, np w USA jest za wiśniowe
      No i Classic Coke - wszędzie ok.
    • _istotka_ Re: Ranking napojów gazowynych 08.08.02, 12:31
      Ja jako niepełnoletnia osoba, nie spożywam alkoholu i z tego co zostaję lubię
      Pepsi twist, bo jest lekko kwaśna. Zwykła Cola przestała mi smakować. Moja mama
      (jeśli można głosować za rodzinę ;) lubi wszelkie tonici i kwas chlebowy. Nie
      rozumiem jak można to pić. Gdy spytałam "co to?", odpowiedziała: "taki rosyjski
      odpowiednik Coli, pycha". Cóż...
      I popieram wszystkie soczki, ale bez babelków. Dobre są wody mineralne w stylu,
      Piwniczanka. W lecie wszystko zimne.
    • czajson Jeszcze raz w sprawie coca-coli 08.08.02, 22:25
      Powiem wam jedno, najlepszą coca-colę produkują w Polsce. Próbowałem
      tej "boskiej ambrozji" w wielu krajach, ale polska coca-cola jest debeściak.
      Ranking Coca-coli w innych krajach (w których byłem, nie wiem jak jest w
      innych) względem Polski:
      1. POLSKA
      2. Czechy
      3. Włochy
      4. Francja
    • prokocim1 Re: Ranking napojów gazowynych 09.08.02, 02:40
      herya napisała:

> Wcale nie sa wszytkie takie same i część należy oczywiście omijać, ale
      > niektóre są klasa i tych najczęściej nie ma w Polsce. Moje typy to Dr Pepper
      > (na zimno z tluczonym lodem i cytryna) i Ginger Ale. jezeli ktoś wie, czy w
      > Warszawie w jakichś delikatesdach można to dostać, to będę wdzęczna, bo do
      > tejk pory opieram się na imporcie prywatnym :(

Dr Pepper tez lubie a Ginger Ale nie.
      Sprobuj Root Beer, tez dobry
    • Gość: Tom Re: Oranżada z lat siedemdziesiątych !!!! IP: 213.77.14.* 09.08.02, 12:43
      Pamiętam jak jeździłem na kolonie (Ulanów, Ropczyce) były w pobliżu wytwórnie
      które "toczyły" ten płyn - różowy, o smaku którego nie da się opisać -
      prywaciarze na bazie kranówki miejscowej, jakiegoś koncentratu i butli z
      dwutlenkiem wegla "toczyli" to cudo w swych wspaniałych maszynach. I te
      wspaniałe butelki z drutowanym zamknięciem ... Oj młodzieży nie wiecie co to
      dobre picie ;)
      • Gość: Luki Taaa... IP: 141.63.88.* 09.08.02, 13:31
        Gość portalu: Tom napisał(a):

> Pamiętam jak jeździłem na kolonie (Ulanów, Ropczyce) były w pobliżu wytwórnie
        > które "toczyły" ten płyn - różowy, o smaku którego nie da się opisać -
        > prywaciarze na bazie kranówki miejscowej, jakiegoś koncentratu i butli z
        > dwutlenkiem wegla "toczyli" to cudo w swych wspaniałych maszynach. I te
        > wspaniałe butelki z drutowanym zamknięciem ... Oj młodzieży nie wiecie co to
        > dobre picie ;)

Taaa... A oranzadka w proszku zlizywana z brudnej reki? :-)
        • Gość: Anka Re: Taaa... IP: *.datastar.pl 09.08.02, 15:33
          Gość portalu: Luki napisał(a):

> Gość portalu: Tom napisał(a):
          >
          > > Pamiętam jak jeździłem na kolonie (Ulanów, Ropczyce) były w pobliżu wytwór
          > nie
          > > które "toczyły" ten płyn - różowy, o smaku którego nie da się opisać -
          > > prywaciarze na bazie kranówki miejscowej, jakiegoś koncentratu i butli z
          > > dwutlenkiem wegla "toczyli" to cudo w swych wspaniałych maszynach. I te
          > > wspaniałe butelki z drutowanym zamknięciem ... Oj młodzieży nie wiecie co
          > to
          > > dobre picie ;)
          >
          > Taaa... A oranzadka w proszku zlizywana z brudnej reki? :-)

lepiej smakowała wylizywana wprost z torebki
          było też "kakao turystyczne" zżerane na sucho - poezja
          • czajson Re: Taaa... 09.08.02, 19:54
            Gość portalu: Anka napisał(a):

> Gość portalu: Luki napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: Tom napisał(a):
            > >
            > > > Pamiętam jak jeździłem na kolonie (Ulanów, Ropczyce) były w pobliżu w
            > ytwór
            > > nie
            > > > które "toczyły" ten płyn - różowy, o smaku którego nie da się opisać
            > -
            > > > prywaciarze na bazie kranówki miejscowej, jakiegoś koncentratu i butl
            > i z
            > > > dwutlenkiem wegla "toczyli" to cudo w swych wspaniałych maszynach. I
            > te
            > > > wspaniałe butelki z drutowanym zamknięciem ... Oj młodzieży nie wieci
            > e co
            > > to
            > > > dobre picie ;)
            > >
            > > Taaa... A oranzadka w proszku zlizywana z brudnej reki? :-)
            >
            > lepiej smakowała wylizywana wprost z torebki
            > było też "kakao turystyczne" zżerane na sucho - poezja

No raczej!!!
            Oranżada z torebki była całkiem w cyc.
        • preta Re: Ranking napojów gazowynych - C-C 09.08.02, 20:51
          Najlepsza jest coca-cola!!!! Bez niej zyc nie moge. A najbardziej mi pomaga,
          gdy boli mnie brzuch, albo jest mi niedobrze - dwa lyki zimnej coca-coli i
          wszystko przechodzi! Cudowny przeczyszczacz przewodow! Uwielbiam ja za to!
          Wiwat coca-cola!!!!!
          • czajson Re: Ranking napojów gazowynych - C-C 10.08.02, 00:05
            preta napisała:

> Najlepsza jest coca-cola!!!! Bez niej zyc nie moge. A najbardziej mi pomaga,
            > gdy boli mnie brzuch, albo jest mi niedobrze - dwa lyki zimnej coca-coli i
            > wszystko przechodzi! Cudowny przeczyszczacz przewodow! Uwielbiam ja za to!
            > Wiwat coca-cola!!!!!

Na ból brzucha tylko coca-cola i słone paluszki.
            To zostało udowodnione naukowo.
        • drago2 To jest katastrofa! 10.08.02, 18:37
          I Wy ludzie dziwicie sie, ze niejaki Lepper ma poparcie???

Jak mozna tyle wypisywac o czyms tak obrzydliwym jak te wszystkie lepkie od
          cukru nagazowane szczyny. Po co pisac o czyms tak prymitywnym i prostym w
          smaku? Te "dyskusje" o roznicach w pepsi i w coli... tragedia.

Ludzie! Zajmijcie sie czyms smaczniejszym chociaz, bo to co tu sie dzieje,
          przypomina dyskusje o smakowej wyzszosci odpadow z rzezni nad odpadami z
          prosektorium.

I nie piszcie mi ze moge nie czytac jak mi sie nie podoba, bo i tak bede
          czytal - daje mi to kolejna odpowiedz na nurtujace mnie pytanie: skad sie biora
          wyborcy Leppera?

Nie pozdrawiam, bo to prawdziwia katastrofa.
          • czajson Re: To jest katastrofa! 10.08.02, 22:24
            drago2 napisał:

> I Wy ludzie dziwicie sie, ze niejaki Lepper ma poparcie???
            >
            > Jak mozna tyle wypisywac o czyms tak obrzydliwym jak te wszystkie lepkie od
            > cukru nagazowane szczyny. Po co pisac o czyms tak prymitywnym i prostym w
            > smaku? Te "dyskusje" o roznicach w pepsi i w coli... tragedia.
            >
            > Ludzie! Zajmijcie sie czyms smaczniejszym chociaz, bo to co tu sie dzieje,
            > przypomina dyskusje o smakowej wyzszosci odpadow z rzezni nad odpadami z
            > prosektorium.
            >
            > I nie piszcie mi ze moge nie czytac jak mi sie nie podoba, bo i tak bede
            > czytal - daje mi to kolejna odpowiedz na nurtujace mnie pytanie: skad sie
            biora
            >
            > wyborcy Leppera?
            >
            > Nie pozdrawiam, bo to prawdziwia katastrofa.

Drogi DrogoTu:
            Rozumiem, że nie masz innego zajęcia, jak krytykowanie innych ludzi i ich
            upodobań. Ale nie możesz mieć pretensji do nas, tylko do redakcji, że wogóle
            założyła coś takiego jak forum NAPOJE. Choć nie wiem, czy to tu wogóle
            dyskutuje się o napojach czy może na forum ROLNICTWO?, bo chyba tam
            powinnieneś krytykować fanów Leppera, a nie tu. Założe się, że ty głosowałeś
            na Samoobronę, i teraz się tego wstydzisz i zwalasz winę na innych. Czyż nie
            tak?
            A może zgłosimy jakąś petycję do GW(Gazety Wyborczej - przyp. Czajsona
            specjalnie dla dragoTu) żeby zlikidować forum NAPOJE. A może całe forum
            zlikwidować i zostawić twoje ulubione forum - ROLNICTWO.
            ;)

I nie mam zamiaru dyskutować z nikim o polityce, bo to jest forum NAPOJE,
            NAPOJE.
            Jeszcze raz... ...NAPOJE.
            Więc daj ludziom spokojnie dyskutować o tym co lubią.

Pozdrowienia dla wszystkich ludzi z forum NAPOJE.
          • Gość: dark290 Re: To jest katastrofa! IP: 217.98.124.* 11.08.02, 00:21
            Ja jestem zwolennikiem PANA Leppera i takich jak ty też przeciągniemy na naszą
            strone!!!!
            A co do wątku - najlepiej gasi pragnienie goraca gorzka herbata- sprawdzone !
            Z napojów tzw. chłodzących dobre są te kytóre nie zawierają konserwantów i
            stabilizatorów - prosze powiedzieć które z waszych swiatowych napojów pitych od
            londynu i paryża na NY skończywszy ich nie zawiera???!
            Coca-cola jest dobra na odrdzewinie wanny (no i może reczywiscie w przypadku
            biegunki na pustyni), wszystkie fanty, sprite i ine syfy po których duży %
            pijacych dorabia sie RAKA przełyku i gardła sa tytle samo warte co "woda
            mineralna" produkowana na bazie wod z zabójczym steżeniem azotynów w
            chłopskich zagrodach(wiecie ilu takich "producentów " jest obecnie w Polsce??!!
            ( spozywanie tych mineralek to duza szansa na wyhodowanie sobie raka nerki)
            Co więc pić- tylko woda ze sprawdzonych zródeł , produkowana i konfekcjonowana
            pod scisłym nadzorem SAnEpidu .
          • Gość: Kobra Re: To jest katastrofa! IP: *.dialog.net.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 11.08.02, 09:46
            drago2 napisał:

> I Wy ludzie dziwicie sie, ze niejaki Lepper ma poparcie???
            >
            > Jak mozna tyle wypisywac o czyms tak obrzydliwym jak te
            wszystkie lepkie od
            > cukru nagazowane szczyny. Po co pisac o czyms tak
            prymitywnym i prostym w
            > smaku? Te "dyskusje" o roznicach w pepsi i w coli...
            tragedia.
            >
            > Ludzie! Zajmijcie sie czyms smaczniejszym chociaz, bo
            to co tu sie dzieje,
            > przypomina dyskusje o smakowej wyzszosci odpadow z
            rzezni nad odpadami z
            > prosektorium.
            >
            > I nie piszcie mi ze moge nie czytac jak mi sie nie
            podoba, bo i tak bede
            > czytal - daje mi to kolejna odpowiedz na nurtujace mnie
            pytanie: skad sie biora
            >
            > wyborcy Leppera?

Zapytaj swojej mamy.

Jak nie chcesz pisać na temat to spadaj z tego wątku.
          • Gość: ted Re: To jest katastrofa! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.08.02, 15:59
            > I nie piszcie mi ze moge nie czytac jak mi sie nie podoba, bo i tak bede
            > czytal - daje mi to kolejna odpowiedz na nurtujace mnie pytanie: skad sie
            biora wyborcy Leppera?

Super. Spodobalo mi sie, choc jestem wyborca Leppera. Ale rzeczywiscie mloda
            miejska inteligencja tak zawsze wyzywa lepperowcow od chamstwa i prymitywow, a
            sama zastananwia sie ktore siki sa lepsze.

• michalgajzler Re: Ranking napojów gazowynych 11.08.02, 13:29
      Cos mnie podkusiło i postanowiłem spróbować Mountain Dew.
      Bleeee, przypomina mi Vibovit:(. Nigdy więcej! Jak
      wszystkie napoje Pepsico inc. jest pioruńsko słodkie, a
      ja takiego czegoś nie lubię. Utwierdziłem się w
      przekonaniu że jeżeli juz ma być jakiś napój gazowany to
      tylko Fanta. A właściwie to i tak lepsza jest mocna
      herbata(bez cukru), sok grejpfrutowy, woda (niegazowana)
      no i piwo...które też w końcu jest gazowane;) tylko
      troche inaczej.
      Pozdr.
      • helena25 Re: Ranking napojów gazowynych 12.08.02, 11:37
        Pil ktos Guarane???? W Polsce nie ma szans na dostanie, bo to taki lokalny
        (jezeli lokalne moze byc cos na cala Am.Pd. :-)) super napoj. Do tego stopnia
        to babelki narodowe, ze na reklamach McDanalda jest kanapa, frytki i Guarana a
        nie Cola. Smakuje troche jak sikowata oranzadka, ale w wesji Ligh z z lodem
        albo z lodwki jest bomba.
        Moze by trzeba zalozyc taki sklep, ktory sprzedawal by niedostepne super
        frykaski i produkt z najodleglejszych czesci swiata.
        Pozdrawiam
        H.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka