Gość: myszz IP: 213.17.144.* 08.01.06, 16:28 np. tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=34615608 o co chodzi z tym papierem? już któryś raz widzę że używacie papieru. Moja ciekawośc jest wielka :) jaki papier i do czego a na co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacek1f Papier do pieczenia po prostu. Mozna w niego zawij 08.01.06, 17:47 ać różne smakowite rzeczy i robić je w tzw. papilotach :-) Dość szybka obróbka cieplna bezgarnkowa. Fajna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszz Re: Papier do pieczenia po prostu. Mozna w niego IP: 213.17.144.* 08.01.06, 18:46 no nie wiem do końca ... ale pewnie się kuszę niedługo. dzięki jacku Odpowiedz Link Zgłoś