IP: 213.17.144.* 08.01.06, 16:28
np. tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=777&w=34615608

o co chodzi z tym papierem? już któryś raz widzę że używacie papieru. Moja ciekawośc jest wielka :) jaki papier i do czego a na co?
Obserwuj wątek
    • jacek1f Papier do pieczenia po prostu. Mozna w niego zawij 08.01.06, 17:47
      ać różne smakowite rzeczy i robić je w tzw. papilotach :-)
      Dość szybka obróbka cieplna bezgarnkowa. Fajna sprawa.
      • Gość: myszz Re: Papier do pieczenia po prostu. Mozna w niego IP: 213.17.144.* 08.01.06, 18:46
        no nie wiem do końca ... ale pewnie się kuszę niedługo.
        dzięki jacku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka