Dodaj do ulubionych

bigosik, o tak

19.09.06, 17:12
zjadlym pyszny bigosik, ale gdzie te bigopsiki z tamtych lat, naszych mam i
babc? no gdzie podzialy sie tamte bigooosy?
:)
m.s.
Obserwuj wątek
    • ba_nita Re: Może zamiast wpadać w nostalgię weź i ugotuj? 19.09.06, 18:12
      Będzie szybciej i z pewnością praktyczniej.
      • nimeska Re: Może zamiast wpadać w nostalgię weź i ugotuj? 19.09.06, 20:02
        albo wpisac bigos w wyszukiwarke ;)
        • Gość: karmin Re: Może zamiast wpadać w nostalgię weź i ugotuj? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.09.06, 20:37
          ja tych tlustych kielbasianych swinstw, ktorymi mnie moja rodzina zameczala,
          nie lubilam. Pierwszy dobry bigos to zjadlam na jakiejs imprezie w wieku mniej
          wiecej 25 lat. Byl bardziej warzywny niz miesny, pikantny i tluszczu nie bylo
          widac i nie czuc. Polubilam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka