mathias_sammer 19.09.06, 17:12 zjadlym pyszny bigosik, ale gdzie te bigopsiki z tamtych lat, naszych mam i babc? no gdzie podzialy sie tamte bigooosy? :) m.s. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ba_nita Re: Może zamiast wpadać w nostalgię weź i ugotuj? 19.09.06, 18:12 Będzie szybciej i z pewnością praktyczniej. Odpowiedz Link Zgłoś
nimeska Re: Może zamiast wpadać w nostalgię weź i ugotuj? 19.09.06, 20:02 albo wpisac bigos w wyszukiwarke ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karmin Re: Może zamiast wpadać w nostalgię weź i ugotuj? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.09.06, 20:37 ja tych tlustych kielbasianych swinstw, ktorymi mnie moja rodzina zameczala, nie lubilam. Pierwszy dobry bigos to zjadlam na jakiejs imprezie w wieku mniej wiecej 25 lat. Byl bardziej warzywny niz miesny, pikantny i tluszczu nie bylo widac i nie czuc. Polubilam. Odpowiedz Link Zgłoś