Dodaj do ulubionych

pytanko mam

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 21:37
Jak przyrządzić "pieszczote karaibską"? Kurcze, mam problem przepisy, które
znalazłem wszystkie różnią się od siebie a ja poszukuję tego autentycznego
smaku :/
Obserwuj wątek
    • Gość: *** Re: pytanko mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 01:27
      Frywolny Tadzio... :-]
      • Gość: Tadeusz Re: pytanko mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 21:16
        o ty! to ja poważnie podchodzę do tematu a tu taka riposta?? Jutro szykuje się
        kolacja w rocznice ślubu i bedzie moja teściowa, chciałbym jej w kulinarny
        sposób zaimponować...a może macie jakieś ciekawe propozycje?
        • ba_nita Re: Enigmatyczne pytanko... 22.06.07, 21:53
          Potraktuj nas i siebie poważnie i przybliż temat - może znamy to pod inną nazwą.)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka