Gość: Tadeusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 21:37 Jak przyrządzić "pieszczote karaibską"? Kurcze, mam problem przepisy, które znalazłem wszystkie różnią się od siebie a ja poszukuję tego autentycznego smaku :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: *** Re: pytanko mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 01:27 Frywolny Tadzio... :-] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Re: pytanko mam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.07, 21:16 o ty! to ja poważnie podchodzę do tematu a tu taka riposta?? Jutro szykuje się kolacja w rocznice ślubu i bedzie moja teściowa, chciałbym jej w kulinarny sposób zaimponować...a może macie jakieś ciekawe propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
ba_nita Re: Enigmatyczne pytanko... 22.06.07, 21:53 Potraktuj nas i siebie poważnie i przybliż temat - może znamy to pod inną nazwą.))) Odpowiedz Link Zgłoś