IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 13:16
dziewczyny,co mozna zrobic szybkiego z pozeczek ? myslalam o jakims
koktajlu , czy wymieszane ze wieksza iloscia slodkiej smietany smakuja ?
macie jakies propozycje ? z gory dzieki ,
Obserwuj wątek
    • Gość: krzywy ust Re: pozeczki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 13:23
      kocia a potem robisz kocia i wychodzi kocia :) !!!
    • Gość: syla Re: pozeczki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 14:01
      ten ponizej to moj brat, pytanie jednak nadla aktualne jak najbardziej serio ...
      • Gość: bruno Re: pozeczki IP: 217.11.133.* 02.07.03, 14:07
        Ze śmietaną broń Boże nie mieszaj, bo wyjdzie trucizna!
        Porzeczki są (raczej) na przetwory, galaretki jakieś, dżemy, albo po prostu
        jeść świeże. Dali mi kiedyś pieczen wołową podsypaną czerwonymi porzeczkami i
        było wspaniale, ale czarnej to już sobie z niczym kulinarnym nie kojarzę.
        Gratuluję brata!!! :)
        • Gość: syla Re: pozeczki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 14:21
          trucizna ???
          a co z bita smietana? przeciez to tez smietana i kompozycja pozeczki (czerwone)
          + bita smietana nadaje sie jaknajbardziej ??
          mi jednak chodzi o cos w rodzaju koktajlu ... zmiksowac tylko najlepiej z
          czym ??
          • zuzera Re: pozeczki 03.07.03, 12:27
            Ja w poniedziałek zrobiłam ciasto drożdżowe z czerwonymi porzeczkami i z
            kruszonką - było fantastyczne!
          • Gość: bef Re: pozeczki IP: *.chello.pl 03.07.03, 14:48
            Bardzo, bardzo lubię koktail z czerwonych (tez czarnych) porzeczek z kefirem
            albo z jogurtem nat (albo mieszane oba). Wole jednak, gdy jest albo przetarty
            przez sitko, albo porzeczki do niego z sokowirówki.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka