Gość: syla IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 13:16 dziewczyny,co mozna zrobic szybkiego z pozeczek ? myslalam o jakims koktajlu , czy wymieszane ze wieksza iloscia slodkiej smietany smakuja ? macie jakies propozycje ? z gory dzieki , Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: krzywy ust Re: pozeczki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 13:23 kocia a potem robisz kocia i wychodzi kocia :) !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syla Re: pozeczki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 14:01 ten ponizej to moj brat, pytanie jednak nadla aktualne jak najbardziej serio ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bruno Re: pozeczki IP: 217.11.133.* 02.07.03, 14:07 Ze śmietaną broń Boże nie mieszaj, bo wyjdzie trucizna! Porzeczki są (raczej) na przetwory, galaretki jakieś, dżemy, albo po prostu jeść świeże. Dali mi kiedyś pieczen wołową podsypaną czerwonymi porzeczkami i było wspaniale, ale czarnej to już sobie z niczym kulinarnym nie kojarzę. Gratuluję brata!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syla Re: pozeczki IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.07.03, 14:21 trucizna ??? a co z bita smietana? przeciez to tez smietana i kompozycja pozeczki (czerwone) + bita smietana nadaje sie jaknajbardziej ?? mi jednak chodzi o cos w rodzaju koktajlu ... zmiksowac tylko najlepiej z czym ?? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzera Re: pozeczki 03.07.03, 12:27 Ja w poniedziałek zrobiłam ciasto drożdżowe z czerwonymi porzeczkami i z kruszonką - było fantastyczne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bef Re: pozeczki IP: *.chello.pl 03.07.03, 14:48 Bardzo, bardzo lubię koktail z czerwonych (tez czarnych) porzeczek z kefirem albo z jogurtem nat (albo mieszane oba). Wole jednak, gdy jest albo przetarty przez sitko, albo porzeczki do niego z sokowirówki. Odpowiedz Link Zgłoś