Dodaj do ulubionych

11 lat ...

IP: *.dynamic.chello.pl 28.08.12, 18:33
www.facebook.com/pages/Piotr-Lato/234442666585573?ref=hl

Ten Link moi drodzy - www.facebook.com/pages/Piotr-Lato/234442666585573 - będzie zaopatrywać ciekawskich w informacje dotyczące mojej właśnie rozpoczynającej się pracy nad WŁASNYM materiałem na płytę smile

Może to brzmi zbyt absurdalnie, ale 11 lat czekałem na ten momentsmileŁosiowe ustawienie planet spowodowało, że stopniowo odnajdują się właściwi muzycy do tegoż pustynno-mruczącego projektu!smile)) W magicznym miejscu zaczynają się dziać czarodziejskie rzeczy.....!smile

Nie jestem pewien czy będzie mnie stać na wynajęcie Spike'a Lee w celu utrwalenia materiału "The Making Of..." ale możecie być pewni, że na tej stronce muzycznej, co jakiś czas cisnę ZDJĘCIE + INFO a może czasem nawet jakieś AUDIO-VIDEOsmileNiektórzy zdążyli zauważyć, że bardzo podekscytowałem się pierwszymi czterema próbami !!!

Taaaak....czuję harmonizację otaczających mnie cząsteczeksmile

Taaaak....jestem gotów nagrać najlepszą płytę roku a nawet i dekady !smile

Taaaak....sam narysuję całą książeczkę, napiszę wszystkie texty

Nieeee....nie będzie na płycie nawet jednego słabego utworu!smile

Taaaak....potrzebuję bardzo profesjonalnego zespołu menagerskiego - składającego się po części z WAS!!!smile

Jeżeli jesteś znajomym najlepszego menagera w Polsce....daj mi znać!

Ten link www.facebook.com/pages/Piotr-Lato/234442666585573 moi drodzy, zbliży Was do mniesmile

Poczujecie ten dreszczyk i podnoszące się na przedramieniu włosysmile

Próbki dźwiękowe egzotycznie Was ukołyszą...choćby na kilkanaście sekund.....

Wbijajcie na stronę - klikajcie LUBIĘ TO - powiedzcie znajomym - i bądźcie cierpliwi..... Kfiato 2012

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka