Dodaj do ulubionych

Gra w artystów:)) Frank Zappa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 15:52
Ponieważ gra w zespoły dobiega kresu proponuje gre w artystów na
analogicznych zasadach: wymieniamy kolejno artystów prowadzący kariere
solowa,z tym ze pierwsza litera imienia musi być taka sama jak ostatnia
litera nazwiska poprzedniego wykonawcy. W przypadku osób którzy swą radosną
twórczość podpisują jedynie Własnym imieniem np.Bjork , b jest pierwsza ,k
ostatnia a na nazwisko nie zwracamy tu uwagi , podobnie w przypadku
pseudonimów.
Chybka wszystko jasne więc zaczynamysmile
Obserwuj wątek
    • humbak Re: Gra w artystów:)) Frank Zappa 02.09.04, 15:53
      Alan Stivel Masz cierpliwość.
      • ron_obvious Lou Reed 02.09.04, 16:07

        • humbak David Bowie 02.09.04, 16:08

          • Gość: Oda Nobunaga Edyta Bartosiewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 16:09
          • ashton Eminem 02.09.04, 16:09

            • humbak Mike Oldfield 02.09.04, 16:09

              • ashton Darek Kordek ;-) kiedyś popełnił płytę... 02.09.04, 16:10

                • Gość: Oda Nobunaga Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 16:13
                  • ashton Kasia Kowalska (tfu!) 02.09.04, 16:14

                    • Gość: Oda Nobunaga Anastasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 16:15
                      • ashton Ania Dąbrowska ;-) (do jutra!) 02.09.04, 16:16

                        • humbak Anita Lipnicka Ale Artystki:) 02.09.04, 16:20

                        • Gość: Oda Nobunaga Adam F (see ya..) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 16:20
                          • piotrek_63 Frank Sinatra 02.09.04, 19:19
                  • facecja Izabela Trojanowska :P 02.09.04, 19:04
                    a nie powinno sie go potraktować jako Kazik Staszewski?
                    nie czepiam się, tak tylko pytam
                    jakby uwzględnić nazwisko, to moja propozycja jest w tytule
                    • Gość: Oda Nobunaga Alice Cooper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 20:17
                      • facecja Ryszard Rynkowski 02.09.04, 22:07
                        • Gość: Oda Nobunaga Irena Santor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 22:18
                          • facecja Rob Thomas 02.09.04, 22:45
                            • Gość: Oda Nobunaga Snoop doggy dog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 22:52
                              • facecja Gabriel Fleszar (nie miałam innego wyjścia :)) 02.09.04, 22:58
                                • Gość: Oda Nobunaga Roni size IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 23:02
                                  • facecja Elvis Presley 02.09.04, 23:08
                                    • Gość: Oda Nobunaga Yoko Ono IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 23:17
                                      • facecja Ozzy Osbourne 02.09.04, 23:22
                                        • Gość: Oda Nobunaga Ella Fitgerald (dobranoc:) ) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.04, 23:25
                                          • facecja no to na dobranoc Dave Matthews 02.09.04, 23:33
                                            • amused.to.death Sistars 02.09.04, 23:37


                                              • facecja obawiam się, że się nie liczy 02.09.04, 23:50
                                                bo to zespół, a tu chodzi o artystów solowych
                                              • Gość: ziola Sting IP: *.c3-0.rdl-ubr1.trpr-rdl.pa.cable.rcn.com 03.09.04, 04:58
                                                • yatzeq3 Gary Moore 03.09.04, 09:43
                                                  • Gość: Oda Nobunaga Ewa Bem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 09:45
                                                  • facecja Michelle Branch 03.09.04, 12:07
                                                  • Gość: Oda Nobunaga Horace Andy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.04, 13:35
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka