Ponieważ gra w zespoły dobiega kresu proponuje gre w artystów na
analogicznych zasadach: wymieniamy kolejno artystów prowadzący kariere
solowa,z tym ze pierwsza litera imienia musi być taka sama jak ostatnia
litera nazwiska poprzedniego wykonawcy. W przypadku osób którzy swą radosną
twórczość podpisują jedynie Własnym imieniem np.Bjork , b jest pierwsza ,k
ostatnia a na nazwisko nie zwracamy tu uwagi , podobnie w przypadku
pseudonimów.
Chybka wszystko jasne więc zaczynamy