Dodaj do ulubionych

Fani Cure-ow

10.04.05, 12:18
Czy ktos ma moze w swoich zbiorach mp3
Twiligt Garden
albo Never Said it allowed = Jimmy Tenor?

Szukam i kopie po necie i tego nie znajduje
W Kazie nie znalazlam tez.

________________________

Przy okazji wkljam Wam to co juz wynalazlam:
-> do spisu wszystkich stron z curami:
www.myartis.com/my/top20/cure.html
To ciekawe:
www.twilight-garden.co.uk
i to:
www.thecure.com
byc moze stad da sie sciagnac:
www.mp3one.net/download/mp3/The-Cure/This-Twilight-Garden/6085
A byc moze stad:
www.thedownloadplace.com/feed/feed.php?Search=cure&B1=Go&Mode=music
zmudna to droga, ja nie znajduje, ale gdzies powinno byc.
Obserwuj wątek
    • fanta-girl Re: Fani Cure-ow 10.04.05, 12:19
      a i jeszcze:

      Ten Twilight Garden nie byl wlaczony pod zaden album.
      Ukazal sie na siglu WISH.
      • Gość: g Re: Fani Cure-ow IP: 81.15.226.* 11.04.05, 00:28
        mam twiglight garden, z kazy wlasnie. nie wiem jak mam zrobic z tego mp3. jak
        sie naucze, to wysle (szybko sie ucze, to pewnie za dzien-dwa smile
        • fanta-girl Re: Fani Cure-ow 11.04.05, 07:37
          dzieki, juz dostalam meilem od kogos czytajacego to forum smile

          Tez nie mp3, ale wma, smile
          Dziala, zespol gra i spiewa smile

          Moge podeslac, ale daj mi meila.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka