IP: *.lubin.dialog.net.pl 18.05.05, 13:03
Znajdą się tu jacys fani???
Obserwuj wątek
    • aulida Re: Coil 18.05.05, 22:43
      Tak,ja jestem fanką -dość zaawansowaną(sporo płytek mam)Fajnie,że ktoś jeszcze
      tego słucha...No,a koncertu już niestety nie będzie..zadnegosad
      Pozdrawiam !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka