Dodaj do ulubionych

jerry goodman

IP: *.ztpnet.pl 17.09.05, 10:08
Czy ktoś z was wie kto to jest Jerry Goodmann i co robił w muzyce?
Obserwuj wątek
    • misio_misio Re: jerry goodman 22.09.05, 09:22
      Skrzypek. Grał m.in. w Mahavishnu, co jest chyba wystarczającą rekomendacją. Wydawał też solowe płyty. Bardzo lubię "On The Future Of Aviation".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka