1_and_1_make_5
28.12.06, 16:43
Witam,
to byl rok!
Panowie z PSB nie oszczedzali Nas wcale, a wcale...
Poczatek to czekanie i szukanie "zajawek" piosenek z nowej plyty.
Maj miesiac IwS i F - dwie bardzo udane "rzeczy" wreszczie interesujacy klip (zero myszy i kalkowania siebie tak jak z singlami z R).
Zal tylko malej promocji u Nas w Polsce...
Potem troche rozczarowanie MS i Minimal. Moim zdaniem mimo wszystko chyba nie zostala wykorzystana szansa na hit.
Pozne lato i Numb jak dla mnie swietny klip + Catalogue + CONCRETE + wreszcie uczekany koncert w Polsce (po latach).
Krotko to byl udany rok...
Oby nowy 2007 byl jeszcze lepszy...
Pzdr
1_and_1_make_5