Dodaj do ulubionych

Mam gitare!!!!

26.06.03, 21:30
Kolega mi pozyczyl dzisiaj!!! Elektryczna. Ale jazda.
Chyba sobie nie pospie dzis w nocy smile)) I te wszyskie
kujony doookola mnie tez smile)) Bo oni tu jeszcze sesje maja.
Obserwuj wątek
    • shamanin Re: Mam gitare!!!! 26.06.03, 22:22
      h8red napisał:

      > Kolega mi pozyczyl dzisiaj!!! Elektryczna. Ale jazda.

      a ja mam elektryka takiego prawie 30-letniego, ma strasznie zdarte progi i
      czasem nie brzmi czysto ale to dodaje mu tylko uroku... a poza tym mam jeszcze
      klasyka... brakuje mi tylko basu, na ktoorym bardzo chcialbym sie nauczyc
      grac wink

      i owocnego wnerwiania sasiadoow...
    • h8red ruuuuuts blooody ruuuuts 29.06.03, 22:35
      Sciagnalem sobie tabulature i ten jeden z najfajniejszych
      riffow jakie slyszalem jest tak beznadziejnie prosty, ze
      az boli smile))

      0h1-1-0h1-1-0h1
      • vulture Re: ruuuuuts blooody ruuuuts 30.06.03, 02:13
        h8red napisał:

        > Sciagnalem sobie tabulature i ten jeden z najfajniejszych
        > riffow jakie slyszalem jest tak beznadziejnie prosty, ze
        > az boli smile))
        >
        > 0h1-1-0h1-1-0h1
        >

        To teraz jeszcze zaśpiewaj jak Pavarotti z Sepulturą "Ruuuuuuuuts blady
        rrruuuuuuts! O mammma miiiiaaaaaaaaaaaaaaaa!!!" <jeb>

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka