12.02.08, 15:17
piszczą, chrzęszczą, ale dla mnie to jedyny sposób słuchania Janis Joplin...
macie jakieś sprawdzone miejsca w sieci gdzie kupujecie winyle? jakie są ceny?
Obserwuj wątek
    • Gość: T-800 Re: winyle... IP: *.multimo.gtsenergis.pl 12.02.08, 18:23
      Np. Allegro.

      allegro.pl/search.php?string=joplin&category=279
      • svenne Re: winyle... 12.02.08, 22:49
        zwykle kupuje na tzw. carboot sales. z reguly pop i rock lat 80. zdarzaja sie tez perelki. ceny od 10p do 1 funta za sztuke. niejako przy okazji nabylem dwa gramofony numarka za 10 funtowsuspicious
    • Gość: MeloMelo Re: winyle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.08, 19:25
      Calkiem niezle ceny sa na Merlinie jesli chodzi o winyle
      (merlin.pl/frontend/browse/promotion/4/Sony_Kultowy_Winyl.html) Zazwyczaj
      tam sie zaopatruje.
      • Gość: liliaweneda Re: winyle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 14:41
        to chyba jakaś nowa oferta merlina... nie widziałam u nich winyli, ale jak teraz
        obczajałam to nawet za 4 dychy można kupić - fajny patent...
        • Gość: telep Re: winyle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.08, 04:46
          no nareszcie - to właśnie lubię na merlinie - jak na coś złąpię fazę to to
          wprowadzają wink zamawialiście już coś? jak jakość płytek?
    • Gość: frał Re: winyle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.08, 00:07
      Przed chwila pan Piotr Stelmach przy okazji rozmowy z zespołem Pink
      Freud (?) stwierdził, że ostatnimi czasy słuchaniem płyt winylowych
      zarażamy się nawzajem, stajling taki i już. Ale słuchania jazzu z
      płyt winylowych powinnniśmy się uczyć, bo to sztuka jest.
      O co chodzi z tym jazzem? Czy to naprawdę tak beznadziejna muzyka,
      że potrzebuje dopalacza w postaci kryptoreklamy przeróżnych
      opiniotwórczych typów?
      • Gość: GrzmotPierdu Re: winyle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.08, 08:51
        Dlaczego wszędzie trzeba się dopatrywać reklamy?
        To jest zwykłe wyrażenie opinii, słusznej zresztą.
        • Gość: frał Re: winyle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.08, 22:13
          Czyli jak - jeśli ok połowę z mojej skromnej kolekcji vinyli
          stanowią te z jazzem to przed zapuszczeniem którejś z nich mam
          najpierw iść do spowiedzi, by nie dopuścić do ich zbrukania przez
          pochańbione np blues'em dłonie?

          A może wyświecować sobie uszy (co to jest??? taką tabliczkę
          reklamową niedawno widziałam i z niczym sensownym nie umiem
          skojarzyć)? Albo iść na kurs jakiś specjalistyczny, żeby plebejskimi
          gustami jazzu_jedynie_wtajemniczonym_dostępnego oddtwarzaniem bez
          należytej uniżoności nie skazić?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka