Gość: korek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.03, 22:23 przed chwilą skończyłem słuchać standards vol. 1, zaczynam vol. 2 - i cóż tu więcej rzec...każde słowo to o jedno za dużo, lub za mało... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
baky Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette 15.10.03, 10:37 Polecam album 6-cio plytowy z Blue Note, no i wszystkie inne CD tego Trio. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
foxy21 Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette 15.10.03, 14:42 Ja uwielbiam "Changeless", cudna muza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piautre Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette IP: *.com.pl 15.10.03, 15:10 blisko rok temu założyłem wątek o jarrecie było nawet spore zainteresowanie no i koncert warszawski - absolutny odlot, kto nie był niech załuje jedna z nallepszych płyt tegoz trio :the cure. polecam no i oczywiscie wszystkie standardy (...live, still live...) i wiele innych mam w zbiorach grube kilkadziesiąt jego płyt i stwierdzam: jarrett to po prostu guru fortepianu pi autre Odpowiedz Link Zgłoś
cze67 Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette 15.10.03, 17:13 Gość portalu: piautre napisa3(a): > mam w zbiorach grube kilkadziesiąt jego p3yt Zazdroszcze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 17:21 ano Odpowiedz Link Zgłoś