Dodaj do ulubionych

keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.10.03, 22:23
przed chwilą skończyłem słuchać standards vol. 1, zaczynam vol. 2 - i cóż tu
więcej rzec...każde słowo to o jedno za dużo, lub za mało...
Obserwuj wątek
    • baky Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette 15.10.03, 10:37
      Polecam album 6-cio plytowy z Blue Note, no i wszystkie inne CD tego Trio.
      Pozdrowienia.
      • foxy21 Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette 15.10.03, 14:42
        Ja uwielbiam "Changeless", cudna muzasmile
    • Gość: piautre Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette IP: *.com.pl 15.10.03, 15:10
      blisko rok temu założyłem wątek o jarrecie
      było nawet spore zainteresowanie
      no i koncert warszawski - absolutny odlot, kto nie był niech załuje
      jedna z nallepszych płyt tegoz trio :the cure. polecam
      no i oczywiscie wszystkie standardy (...live, still live...)
      i wiele innych
      mam w zbiorach grube kilkadziesiąt jego płyt i stwierdzam:
      jarrett to po prostu guru fortepianu
      pi autre
      • cze67 Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette 15.10.03, 17:13
        Gość portalu: piautre napisa3(a):

        > mam w zbiorach grube kilkadziesiąt jego p3yt

        Zazdroszcze...
    • Gość: Karol Re: keith jarrett, gary peacock, jack dejohnette IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 17:21
      ano smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka