Dodaj do ulubionych

Sol Luna Bay Resort

IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.13, 16:20
Mam pytania do osób, które wróciły w tym roku z Sol Luna...
1. Jak oceniacie czynny od tego sezonu mini aqua park?
2. Czy przy nim są leżaki i parasole, jeśli tak, czy wpłynęło to jakoś na dostępność leżaków przy basenie i na plaży ( powszechnie narzeka się na konieczność b. wczesnego rezerwowania.
3.Podobno przy plaży są parasole i leżaki również za opłatą. Ile to kosztuje.
4. Czy prawdziwe są informacje o tłoku w restauracji, szczególnie przy kolacji... kolejki, brak wolnych stolików.
Będę w tym hotelu z dziećmi w sierpniu, więc z wdzięcznością przyjmę wszelkie dodatkowe uwagi, sugestie itp.
Obserwuj wątek
    • Gość: Asia Re: Sol Luna Bay Resort IP: *.play-internet.pl 17.07.13, 19:59
      Witaj, my będziemy w tym hotelu 2-9 sierpnia. Wczoraj dostaliśmy informację od TUI Polska, że w tym czasie aquapark nie będzie jeszcze oddany do użytku. Szkoda bo zależało nam na tym ze względu na dziecko. W opisie oferty, którą wykupiłam napisane było, że jest on już czynny :(
      Co do leżaków i parasoli, mam napisane w ofercie, że również na plaży są gratis, w miarę dostępności oczywiście. Ale jak będzie, zobaczymy. oby nie tak jak z parkiem wodnym. pozdrawiam!
    • Gość: kreks Re: Sol Luna Bay Resort IP: *.maxnet.biz 27.07.13, 18:59
      My właśnie wróciliśmy z tygodniowych wczasów :-) aquapark jest nieczynny nadal mają problemy z jego otwarciem od czerwca wszyscy zapewniają że na dniach otworzą ale...jest tam mały basenik w formie statku dla małych dzieci ze zjeżdżalnią i 3 rurowe zjeżdzalnie dla dorosłych i starszych dzieci. Niestety ja nie zuważyłam tam mjesca na leżaki i parasole może je dostawią jeszcze.
      Jeżeli chodzi o leżaki przy basenie to my rezerwowalismy tak o godz. 8 rano ale na plaży o tej porze połowa leżaków była już zarezerwowana :-) . Tu mała uwaga slońce na basenie i brodziku jest tylko do godz. 17. Wynika to z ich bliskiego położenia przy budynku hotelu co powoduje że zasłania on słońce. Natomiast na plaży słońce jest do późnego wieczora.
      Na plaży jest strefa pay zone nie pamiętam dokładnie ale coś około 12 leva kosztuje sam leżak...parasol był trochę droższy.
      Jeżeli chodzi o restauracje to zawsze był jakiś wolny stolik a kolejki były ale to jest normalne w tak dużych hotelach zwłaszcza przy popularnych daniach np. Naleśnikach, czy przy mięsie pieczonym z grilla. Jedzenie było smaczne i każdy mógł coś wybrać dla siebie. Tu mogę dodać że jest jedna restauracja ala karte włoska ale... niestety nie warto jedzenie nie wybiera sie z karty tylko w formie szwedzkiego stołu i praktycznie to samo można zjeść na głownej restauracji. Jedyne co to mniej ludzi:-) .
      • Gość: ZUZOJO Re: Sol Luna Bay Resort IP: *.adsl.inetia.pl 28.07.13, 11:17
        Dziękuję za informacje. Jeśli dobrze zrozumiałem około 8 zarówno na plaży, jak i przy basenie można bez problemu zarezerwować leżaki. Gdzie i kiedy można pobierać i zdawać reczniki plażowe? Jakie są ciekawe wycieczki fakultatywne i w jakiej cenie? Na forum chwalą b. bogaty wybór lodów, deserów i OWOCÓW. Czy rzeczywiście? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedx na te pytania.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka