Gość: boxer IP: *.acn.waw.pl 06.07.08, 16:41 czy ktoś wie jak jest z samochodami pożyczonymi od kogoś z rodziny. czy trzeba mieć notarialne poświadczenie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj