Dodaj do ulubionych

Czy jest praca dla programistów

IP: 109.243.196.* 19.02.10, 12:40
Witam,

Mam takie pytanie dla osób mieszkających trochę dłużej w Jeleniej niż ja..

Czy w Jelniej Górze są firmy mogące zatrudnić (doświadczonego) programistę aplikacji internetowych? Bo z tego co widzę jest z tym tutaj straszna bieda.. a może się mylę?

Bardzo bym prosił o namiary.

Dzięki i pozdrawiam
DK

damian.kopiec.net
Obserwuj wątek
    • Gość: Programista Re: Czy jest praca dla programistów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 17:14
      Damian jeśli chcesz zarabiać ok. 1000-1500zł miesięcznie, to myślę, że znajdziesz pracę, ale jeśli masz jakiekolwiek ambicje, to nie masz czego tutaj szukać.

      Niestety nawał gimnazjalistów/studentów tworzących stronki za 100-200zł skutecznie ogranicza szansę rozwoju i godnych zarobków. (Co nie zmienia faktu, że wiele z tego typu stronek trafia do nas do poprawy bądź napisania od nowa).

      Jest jeszcze oczywiście opcja otwarcia własnej firmy, ale na to trzeba mieć pieniądze, wyrobione kontakty oraz dużo samozaparcia.

      Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań!
    • Gość: mad Re: Czy jest praca dla programistów IP: *.jeleniagora.vectranet.pl 19.02.10, 23:47
      Jest taka firmaw Jeleniej www.codetwo.pl oni szukają informatyków
      fachowców. Spróbuj i daj znać jak ci poszło. powodzenia
      • Gość: Damian Re: Czy jest praca dla programistów IP: 109.243.67.* 24.02.10, 08:43
        Na wstepie dzieki za info.

        Zanioslem im swoje CV + LM wczoraj, przekazalem jednemu z pracownikow-
        powiedzial ze przekaze szefowi. Co bedzie dalej? Zobaczymy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka