IP: 82.139.15.* 27.09.05, 10:34
www.jelonka.com/?menu=a98908cc57e27d0687cd3d3c33ea548c&mmenu=a98908cc57e27d0687cd3d3c33ea548c&a
rtid=e077
Obserwuj wątek
    • Gość: Zabobrze III Re: wybory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 14:27
      Nie wiem czy nie śmieszniejsze jest puszczanie tej samej informacji trzykrotnie.
      My tu na forum dajemy sobie radę doskonale z jednym egzemplarzem.
      • Gość: ha ha Re: wybory IP: *.dami.pl 27.09.05, 15:31
        ... a czy to moja wina że serwer puścił to trzy razy bez mojej wiedzy i woli.
        Pretensje kieruj na www. gazeta.pl a nie do mnie
        • aands Re: wybory 27.09.05, 16:28
          Ale bzdura.............
        • Gość: Zabobrze III Re: wybory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 16:58
          Przepraszam, czy ktoś tu ma jakieś pretensje?
          • Gość: ha ha Re: wybory IP: *.dami.pl 27.09.05, 17:49
            Nie wiem czy nie śmieszniejsze jest puszczanie tej samej informacji trzykrotnie.
            My tu na forum dajemy sobie radę doskonale z jednym egzemplarzem.

            Tak zgadzam się z tym frustratem - jest śmieszniejsze, a na serio to Zabobrze
            III napisz trzy razy ten sam post i go trzy razy wyślij, jeśli ci się to uda
            jesteś mistrzem!!!
            • Gość: Zabobrze III Re: wybory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 00:05
              Bez podpuchy. Ja nie będę próbował. Co by się stało z forum jakby tak każdy
              chciał spróbować refleksu.
    • Gość: hihi Re: wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 22:04
      skonczyc z tym w koncu!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka