Gość: ha ha IP: 82.139.15.* 27.09.05, 10:34 www.jelonka.com/?menu=a98908cc57e27d0687cd3d3c33ea548c&mmenu=a98908cc57e27d0687cd3d3c33ea548c&a rtid=e077 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zabobrze III Re: wybory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 14:27 Nie wiem czy nie śmieszniejsze jest puszczanie tej samej informacji trzykrotnie. My tu na forum dajemy sobie radę doskonale z jednym egzemplarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha ha Re: wybory IP: *.dami.pl 27.09.05, 15:31 ... a czy to moja wina że serwer puścił to trzy razy bez mojej wiedzy i woli. Pretensje kieruj na www. gazeta.pl a nie do mnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zabobrze III Re: wybory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 16:58 Przepraszam, czy ktoś tu ma jakieś pretensje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha ha Re: wybory IP: *.dami.pl 27.09.05, 17:49 Nie wiem czy nie śmieszniejsze jest puszczanie tej samej informacji trzykrotnie. My tu na forum dajemy sobie radę doskonale z jednym egzemplarzem. Tak zgadzam się z tym frustratem - jest śmieszniejsze, a na serio to Zabobrze III napisz trzy razy ten sam post i go trzy razy wyślij, jeśli ci się to uda jesteś mistrzem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zabobrze III Re: wybory IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 00:05 Bez podpuchy. Ja nie będę próbował. Co by się stało z forum jakby tak każdy chciał spróbować refleksu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.05, 22:04 skonczyc z tym w koncu!! Odpowiedz Link Zgłoś