Dodaj do ulubionych

nauka jazdy

16.11.05, 14:50
ktory OSK w Jeleniej Gorze przygotowuje najlepiej do egzaminu na prawo jazdy?
Obserwuj wątek
    • goniaaa87 Re: nauka jazdy 16.11.05, 18:04
      Ja robiłam kursik u Sucheckich i bardzo sobie chwale.. miła atmosferka a co
      najważniejsze dostosowują się w kazdym momencie do Twoich potrzeb i jeździsz
      wtedy kiedy masz czas i na to ochotę.. poza tym w kazdym momencie pomagają ..a
      kursanci egzamin zdają za pierwszym, góra drugim razem ..Polecam
    • Gość: MILO Re: nauka jazdy IP: *.jgora.dialog.net.pl 17.11.05, 19:03
      Polecam Koszaka. Sam tam robiłem i jestem bardzo zadowolony. Pan Koszak bardzo
      dobrze uczy jeździć i napewno z nim się nie stresujesz :). Gorzej z jego żoną.
      Mało praktycznych uwag i wogóle dziwnie się z nią jeździ. Ale z nią jeździłem
      tylko 1h. A co ważne, Koszak czasem nie policzy ci jakieś godziny dzięki czemu
      zyskujesz dodatkowe jazdy. Na placu fachowe wskazów i normalna jazda po mieście
      u mnie zakończyła się egzaminem zdanym za pierwszym razem. Ale na to nie patrz.
      Śmieszą mnie ci, którzy chwalą szkoły bo się zdaje za 1 razem. To zależy od
      kierowcy czy pojętny i czy dobrze się czuje za kierownicą. Szkoła może ci dać
      dobre wskazówki i sprzęt, ale też musisz wykazać jakąś inicjatywę.
    • wk53jan Re: nauka jazdy 19.11.05, 20:51
      Ilośc podejść do egzaminu nie zależy od szkoły tylko od ośrodka egzaminacyjnego. Sam znam kilka osób, któte zdawały po kilka razy pomimo tego, że technikę jazdy miały opanowaną bardzo dobrze. Jeszcze niedawno całe b. województwo znało cennik obowiązujący przy zdawaniu egzaminów. Oczywiście wszyscy poza prokuraturą, która nie mogła znaleźć dowodów.
      Obecnie mocno zmieniły sie przepisy w zakresie zdawania egzaminów a poza tym chyba doszło do pewnego opamiętania w ośrodku.
      Zdanie za pierwszym razem teraz jest normą. Jescze kilka miesięcy temu było zupełnie inaczej.
        • Gość: rozsądek Re: nauka jazdy IP: *.jgora.dialog.net.pl 21.03.06, 00:35
          Ciekawe czy szkoly jazdy oddelegowały już specjalnych pracowników do wypisywania
          tych pochlebstw na różnych forach na swoj temat. jak coś jest za bardzo chwalone
          to jest to podejrzane. ja sie kierowalem przede wszystkim ceną kursu i wygodą,
          większość instruktorow jest na podobnym poziomie i nie oszukujmy się szkoła
          jazdy ma niewielki wplyw na to czy zdamy egzamin czy nie - widzialem "super
          kierowców" ktorzy podchodzili 6 razy a moja znajoma po tylko 30 godzinach nauki
          jazdy na kursie i bez żadnej wiary w siebie zdala za pierszym razem jadąc po
          mieście ze średnia 25 km/h (wiem bo jechalem za nią - staralem się
          przynajmniej). Konkluzja - kierujcie się raczej opiniami swoich znajomych,
          ktorym możecie zaufać a nie wypowiedziami anonimowych ludzi na forum, ktorzy w
          większości mają jakiś interes w tym żeby coś pisać, jaki? wiadomo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka