Dodaj do ulubionych

Mam pytanko.

IP: *.chello.pl 27.12.05, 15:50
Wybieram się na ferie do Karpacza. Zamierzam dojechać pociągiem do Jeleniej
Góry a następnie mikrobusem lub PKS-em do Karpacza. Słyszałem, że pod dworcem
w Jeleniej nie ma problemu ze złapaniem mikrobusu. Czy to prawda i jaki jest
orientanyjny koszt dojazdu do Karpacza?
Dzięki za info.
Obserwuj wątek
    • kazimierzp Koszt mikrobusu! 27.12.05, 21:49
      Przykro mi ale nie wiem, wiem za to (bo z nich czasami korzystam), ze autobusy
      PKS są często tańsze (w ramach konkurencji co rusz ogłaszają jakieś promocje) i
      wygodniej w nich się jedzie (koszt jest porównywalny z biletem komunikacji
      miejskiej).
      W kazdym razie nie odrzucaj oferty PKS - zapytaj się i tu i tu!
    • Gość: JA ;) Re: Mam pytanko. IP: *.dami.pl / *.dami.pl 27.12.05, 22:37
      Mikrobusów jest kilka, autobusów jeszcze więcej. Ceny mikrobusów identyczne jak
      w PKSie, z tym, że PKS jedzie 1.5h, a mikro max 45min :). Z mikro jest ten
      niuans, że pojedzie jak będzie miał komplet pasażerów, więc jeśli będzie Was za
      mało, to łap na PKP ochotników, na pewno się znajdą
      • Gość: jacek Re: Mam pytanko. IP: 87.207.254.* 28.12.05, 22:19
        Czy dworzec PKS w Jeleniej znajduje się w pobliżu dworca PKP?
        • kazimierzp Re: Mam pytanko. 28.12.05, 23:11
          Nie, ale przy dworcu PKP są początkowe przystanki PKS do Karpacza i Szklarskiej
          Poręby!:-)
    • thory Re: Mam pytanko. 29.12.05, 08:16
      www.pks.jgora.pl/index.php?p=rozkladjazdy
      sprawdź sam, weosłego pobytu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka