Gość: AML
IP: *.jeleniag.sdi.tpnet.pl
24.10.01, 21:50
Kim są politycy.
a) Czy są to przedstawiciele ludzi (narodu)
b) Czy sa to przywódcy narodu, którzy mają wizję
dokąd poprowadzić naród ?
c) Czy sa to po prostu organizatorzy życia w państwie
(administratorzy) ?
d) Czy są nieudacznicy, którzy nic innego nie
potrafią robić, tlko gadać i kłócić się ?
e) Czy są aktorzy rozbawiający naród, grając znaną
wszystkim sztukę kluczenia, kręcenia i motania ?
f) Czy są to spryciury, które robią nas wszystkich w
bambuko ?
Jeżeli postawiłeś na jedną z odpowiedzi to pomyśl do
której kategorii przypiszesz: Piłsudskiego, Witosa,
Sikorskiegom, Bieruta, Jaruzelskiego, Wałęsę,
Balcerowicza, Millera, Chrzanowskiego, Leppera,
Tymińskiego, Kwaśniewskiego, Janowskiego,
Łopuszańskiego, Buzka.
Uff...