aviviah
22.01.07, 17:17
Drodzy internauci, mam do Was ogromną prośbę. Napiszcie parę słów o waszych
odczuciach na temat tych dwóch sklepów. Czy lubicie tam chodzić, jak się tam
czujecie, co wam się tam najbardziej podoba itd. Potrzebuję tego do pracy
zaliczeniowej więc będę wdzięczna za każdą opinię. Z góry bardzo Wam dziękuję.
:)