12.04.05, 21:49
Komentarzy, które się wpisuje na moim blogu wogóle sie nie da wysłać. Co to
jest message? Co mam zrobić ? POMÓŻCIE please...
Przycisk - ZAPISZ - Wogóle mi nie działa sad Pozdrawiam

PS. Niech ktoś mi pomoże sad((
Obserwuj wątek
    • Gość: perrier Re: PoMoCy!!! IP: *.24-201-80.adsl.skynet.be 13.04.05, 11:37
      napisz dokladnie co robisz bo na razie to nie wiadomo jak Ci pomoc
      message to wiadomosc.
      • Gość: mooonikaa Re: PoMoCy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 11:53
        Mam bloga- www.mooonikaa.blox.pl
        Nikt nie może wysłać tam komenta bo przycisk "zapisz" nie dziala.
        Co mam zrobic??
        • t0m Re: PoMoCy!!! 14.04.05, 16:05
          niestety na sprawdzenie tego nie bardzo mam czas.
          Wydaje mi się, że błędy są w kodzie jednej z tych licznych sond, liczników,
          ramek, mapek pogody.
          Proponuje uprościć stronę komentowania. Zapisz sobie ccsa, przywróc domyślny
          wygląd i wklejaj ponownie te elementy
    • Gość: Kogut Re: PoMoCy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 19:52
      Plizz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka