mooonikaa 12.04.05, 21:49 Komentarzy, które się wpisuje na moim blogu wogóle sie nie da wysłać. Co to jest message? Co mam zrobić ? POMÓŻCIE please... Przycisk - ZAPISZ - Wogóle mi nie działa Pozdrawiam PS. Niech ktoś mi pomoże (( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: perrier Re: PoMoCy!!! IP: *.24-201-80.adsl.skynet.be 13.04.05, 11:37 napisz dokladnie co robisz bo na razie to nie wiadomo jak Ci pomoc message to wiadomosc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mooonikaa Re: PoMoCy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 11:53 Mam bloga- www.mooonikaa.blox.pl Nikt nie może wysłać tam komenta bo przycisk "zapisz" nie dziala. Co mam zrobic?? Odpowiedz Link Zgłoś
t0m Re: PoMoCy!!! 14.04.05, 16:05 niestety na sprawdzenie tego nie bardzo mam czas. Wydaje mi się, że błędy są w kodzie jednej z tych licznych sond, liczników, ramek, mapek pogody. Proponuje uprościć stronę komentowania. Zapisz sobie ccsa, przywróc domyślny wygląd i wklejaj ponownie te elementy Odpowiedz Link Zgłoś