horny7
17.08.04, 09:53
Witam.
Całkiem niedawno (w wielich bólach) skończył mi się urlop,
z którego tydzień spędziłem w Ełku.
Z miłą chęcią pragnę obwieścić, że Ełk staje się mieściną
turystyczną!!! Nie jestem pewien czyja to zasługa (IMO
nowych władz miasta), ale wszystko idzie w dobrą stronę ;-).
A wizytówką naturalnie jest bulwar nad jeziorem, w który wspaniale
wkomponowują się kolejne klimatyczne PUBy (ostatnio "Wirwajda", BTW polecam)
i sezonowe ogródki (zwane platformami).
Ten kierunek wydaje się być szansą dla Ełku i ełczan!
PS. Aha, żeby tak słodko nie było chciałem wyrazić swe totalne
rozczarowanie z działalności ełckiego MZK. Nie do pomyślenia, a jednak,
w letnim okresie nie jeżdżą ŻADNE autobusu ani do Szelig ani do Bartosz.
Z tego co pamiętam, jeszcze w zeszłym roku kursowały mniej/więcej co
2h. Jakoś niegdy nie uwierzą (pamiętając frekwencję na tych plażach),
że są to nierentowne linie...
Ukłony,
&