Dodaj do ulubionych

Castles of Poland

06.06.03, 10:23
Spec
być może już o tym wiesz, ale na Forum o tym nie było, więc piszę. Wczoraj
byłem z rodzinką u szwagierki na kawie. Kobity się zagadały a ja sobie troche
z nudów sięgnąłem po stary (z 23 maja b.r.) egzemplarz Kulisów (dodatek do
Życia Warszawy). Kartkuje tak sobie i... na stronie 23 zatytułowanej 'Kulisy
internetu' znajduję rubrykę 'Dodaj do ulubionych' a w niej Twoją stronę
www.castlesofpoland.com Jest zdjęcie strony głównej i króciutka notka pod
spodem. Z propozycji dodania do ulubionych tym razem nie skorzystałem, bo od
dawna już tam jest :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Spec Re: Castles of Poland IP: 38.112.0.* 06.06.03, 15:15
      WOW!!!

      nie wiedzialem o tym! to chyba dobra informacja (nie wiem
      wsrod jakich stron sie tam znajduje - mam nadzieje ze nie
      takich jakie WiesiekT mam w swoich ulubionych :).

      to super wiadomosc - dzieki
      postaram sie zdobyc ten numer.

      poza tym niedlugo beda moje zdjecia umieszczone w
      tajwanskim czasopismie turystycznym (ko-sponsorowanym
      przez ichni rzad). no i Chinka pisze ze przysle mi kopie,
      a tak wogole to SARS juz tam u nich zanika. Po
      przeczytaniu tego emaila rodzinie, wszyscy natychmiast
      ripostowali ze lepiej zeby tego nie przesylala :)))))

      mysle ze na dniach wznowie watek "nowe zdjecia" na
      stronie. chcialem sie pochwalic super panoramkami z elku
      ale jakos mi sie nie chca dobrze sklejac :(
      • ralston Re: Castles of Poland 06.06.03, 15:46
        Gość portalu: Spec napisał(a):

        > WOW!!!
        >
        > nie wiedzialem o tym! to chyba dobra informacja (nie wiem
        > wsrod jakich stron sie tam znajduje - mam nadzieje ze nie
        > takich jakie WiesiekT mam w swoich ulubionych :).
        >
        > to super wiadomosc - dzieki
        > postaram sie zdobyc ten numer.

        Jest tam jako jedyna polecana strona. To zdaje się jest rubryka cykliczna, w
        której w każdym numerze pojawia się krótkie omówienie jednej strony. Nie musisz
        się martwić o sąsiedztwo :)))


        > poza tym niedlugo beda moje zdjecia umieszczone w
        > tajwanskim czasopismie turystycznym (ko-sponsorowanym
        > przez ichni rzad). no i Chinka pisze ze przysle mi kopie,
        > a tak wogole to SARS juz tam u nich zanika. Po
        > przeczytaniu tego emaila rodzinie, wszyscy natychmiast
        > ripostowali ze lepiej zeby tego nie przesylala :)))))
        >
        > mysle ze na dniach wznowie watek "nowe zdjecia" na
        > stronie. chcialem sie pochwalic super panoramkami z elku
        > ale jakos mi sie nie chca dobrze sklejac :(

        No to czekamy...
        • Gość: Spec Re: Castles of Poland IP: 38.112.0.* 06.06.03, 16:19
          ralston napisał:

          [...]

          > > mysle ze na dniach wznowie watek "nowe zdjecia" na
          > > stronie. chcialem sie pochwalic super panoramkami z elku
          > > ale jakos mi sie nie chca dobrze sklejac :(
          >
          > No to czekamy...

          no tak a teraz jeszcze dochodzi stres.... ;)))
      • wiesiekt Re: Castles of Poland 06.06.03, 18:36
        Gość portalu: Spec napisał(a):

        > WOW!!!
        >
        > nie wiedzialem o tym! to chyba dobra informacja (nie wiem
        > wsrod jakich stron sie tam znajduje - mam nadzieje ze nie
        > takich jakie WiesiekT mam w swoich ulubionych :).
        >
        > to super wiadomosc - dzieki
        > postaram sie zdobyc ten numer.
        >
        > poza tym niedlugo beda moje zdjecia umieszczone w
        > tajwanskim czasopismie turystycznym (ko-sponsorowanym
        > przez ichni rzad). no i Chinka pisze ze przysle mi kopie,
        > a tak wogole to SARS juz tam u nich zanika. Po
        > przeczytaniu tego emaila rodzinie, wszyscy natychmiast
        > ripostowali ze lepiej zeby tego nie przesylala :)))))
        >
        > mysle ze na dniach wznowie watek "nowe zdjecia" na
        > stronie. chcialem sie pochwalic super panoramkami z elku
        > ale jakos mi sie nie chca dobrze sklejac :(

        Spec jak podbiles juz Tajwan to pora na cale Chiny i Japonie na koncu. Nie
        tylko Wajda moze byc popularny w kraju Fudzijama. Wierze ze uda sie tobie
        przyciagnac Tajwanski i pozniej japonski kapital do odbudowy zamku w Elku. Dla
        Japoncow taki Zamek to egzotyka.
        wiesiekt
        • Gość: Spec Re: Castles of Poland IP: 38.112.0.* 06.06.03, 21:45
          wiesiekt napisał:

          [...]

          > Spec jak podbiles juz Tajwan to pora na cale Chiny i
          Japonie na koncu. Nie
          > tylko Wajda moze byc popularny w kraju Fudzijama.
          Wierze ze uda sie tobie
          > przyciagnac Tajwanski i pozniej japonski kapital do
          odbudowy zamku w Elku. Dla
          > Japoncow taki Zamek to egzotyka.
          > wiesiekt

          wiem ze sobie zartujesz, ale i tak ogolnie jest wiadomo
          ze zamek nie czeka na zadnego inwestora ani kupca tylko
          az czas obroci go w ruine
    • wiesiekt Re: Castles of Poland 06.06.03, 18:41
      ralston napisał:

      > Spec
      > być może już o tym wiesz, ale na Forum o tym nie było, więc piszę. Wczoraj
      > byłem z rodzinką u szwagierki na kawie. Kobity się zagadały a ja sobie troche
      > z nudów sięgnąłem po stary (z 23 maja b.r.) egzemplarz Kulisów (dodatek do
      > Życia Warszawy). Kartkuje tak sobie i... na stronie 23 zatytułowanej 'Kulisy
      > internetu' znajduję rubrykę 'Dodaj do ulubionych' a w niej Twoją stronę
      > www.castlesofpoland.com Jest zdjęcie strony głównej i króciutka notka pod
      > spodem. Z propozycji dodania do ulubionych tym razem nie skorzystałem, bo od
      > dawna już tam jest :)

      Ralston jako czerwonokrwisty facet to powinienes z nudow walic kobity zamiast
      czytac stare gazety.Trzeba bylo dac im chociaz pociagnac.
      wiesiekt
      • ralston Re: Castles of Poland 09.06.03, 15:17
        A jednak będę się spierał z Darwinem. Ewidentnie niektórych ewolucja
        pominęła... I to szerokim łukiem musiała obchodzić, szerokim...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka