IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.14, 11:54
Czy ktoś nie jedzie w połowie września do miejscowości Bogacs i ma dwa miejsca w samochodzie.? Fajnie byłoby się zabrać i oczywiście uczestniczyć w kosztach.
Obserwuj wątek
    • Gość: gra Re: Bogacs IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.14, 11:59
      Oczywiście miało być -" czy może ktoś z Państwa jedzie"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka