Gość: gra IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.14, 11:54 Czy ktoś nie jedzie w połowie września do miejscowości Bogacs i ma dwa miejsca w samochodzie.? Fajnie byłoby się zabrać i oczywiście uczestniczyć w kosztach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gra Re: Bogacs IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.14, 11:59 Oczywiście miało być -" czy może ktoś z Państwa jedzie" Odpowiedz Link Zgłoś