Dodaj do ulubionych

Restauracja Zorza Platinum wesele

22.09.10, 20:44
Witam, proszę o jakieś opinie o tej restauracji. Bardzo nam się podoba wnętrze itp, ale słyszeliśmy opinie o kiepskim jedzeniu. To prawda? Mógłby ktoś wypowiedzieć się na ten temat? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • miranda-23 Re: Restauracja Zorza Platinum wesele 25.09.10, 00:06
      My też zastanawiamy się nad Zorzą i jesteśmy ciekawi opinii tych którzy organizowali lub byli tam na weselu.
      • olenka1873 Re: Restauracja Zorza Platinum wesele 25.09.10, 19:31
        Witam
        JA byłam na dwóch weselach w zorzy i na pewno bym tam swojego nie zrobiła. Jedzenie nie było dobre a miejsca też mało. W porównaniu z innymi weselami na których byłam, to organizacja tego była słaba. Obsługa miła ale to nie wszystko. Pozdrawiam. PS może coś się tam zmieniło.
    • laura-1980 Re: Restauracja Zorza Platinum wesele 21.11.10, 14:41
      Ja byłam w zorzy na weselu w pażdzierniku i mam wrażenie że moja przedmówczyni pisze nie o tej samej zorzy.Jedzenie jest tam wyśmienite możecie sami to sprawdzić , lokal elegancki pwiedziałabym że nawet ekskluzywny.jest tam super klimat. A opinia Oleńki brzmi jak głos konkurencji. Po weselu w Zorzy jestem do tej pory pod ogromnym wrażeniem tej restauracji. Sprawdzcie to sami.
    • hans.goettsche Re: Restauracja Zorza Platinum wesele 05.06.23, 14:48
      Okropne jedzenie, do tego niewystarczające. Pijana, arogancka obsługa, nieobecna właścicielka , którą po telefonicznej rozmowie nie interesuje sytuacja w restauracji. Na podanie szampana czekaliśmy całą godzinę, na podanie jedzenia prawie dwie. Alkohol został ukradziony, z napojów dostaliśmy wodę z kranu i parę butelek coli na 30 osób. Po wielu interwencjach telefonicznych u właścicielki nic się nie zmieniło.
      Jak życzysz sobie horror- imprezę, to jest to doskonałe miejsce

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka