Dodaj do ulubionych

ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE??

10.01.06, 12:55
Kogo polecacie w Koszalinie? Ma być przede wszystkim solidnie i na czas
również nietypowe rozwiązania...oczywiście cena też ważna.
POZDRAWIAM
Obserwuj wątek
    • michalina7 Re: ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE?? 10.01.06, 13:09
      Przez cały miesiac szukałam firmy, która zrobi mi taką szafę wbudowaną we wnękę,
      jaką ja chcę. Nie miałam zbyt wygórowanych wymagań. Chciałam po prostu żeby
      drzwi były na zawiasach (i ażurowe), a nie przesuwne. Uwierz, żadna firma tak
      nie robiła (to było jakić rok temu). Wszyscy uparli się na drzwi przesuwne i
      już. W końcu pojechaliśmy z mężem do Ikei i tam kupiliśmy pudła, które
      wstawiliśmy we wnękę, a drzwi kupiliśmy w Obi (w Ikei były bardzo drogie, no i
      nie było takich, jakie ja chciałam). No i mam szafę, taką jak chciałam.
    • tooffik Re: ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE?? 10.01.06, 21:20
      Gorąco polecam stolarza, który wykonywał u mnie w domu dwie szafy pod wymiar.
      Pełen profesjonalizm - od projektu (wszystkie życzenia spełnione) po końcowe
      wykonanie. Zajmuje sie on również projektowaniem kuchni, mebli łazienkowych i
      innych rodzajów mebli zgodnie z życzeniem klienta. Ceny bardzo przystępne.
      tel.0501567552 POLECAM.
        • paula_blue Re: ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE?? 18.01.06, 19:47
          Znajoma robiła szafę, kuchnię i przedpokój u Stanleya. Ten właściciel (chyba)
          czy kierownik sklepu skikał i fikał, doradzał, proponował, projektował... gadał
          jak nakręcony. Ogólnie to rzadna rewelka, ale też znajoma to wiekowa kobieta i
          własnych koncepcji nie miała to łykała wszystko co jej tam proponowali.

Dodatkowo trzeba było robić poprawki szuflad w zabudowie oraz wymienić jedna
          płytę bo monterzy rąbnęli jakims narzędziem, ale bez marudzenia wszystko
          poprawili i wymienili.

Według mnie, to jeśli ma sie jakąś nietypową koncepcję i troche kasy to warto
          sie pobawić z taka firmą, a jeśli ma byc zwykła szafa z lustrem to lepiej do
          ikei pojechać a za reszte to na wczasy do tunezji (starczyłoby spokojnie)
    • rp.babler Re: ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE?? 04.04.06, 12:04
      Co prawda też się jeszcze nie zdecydowałam, byłam do tej pory w BRW moją
      kuchnię wycenili mi na ok 9tys., natomiast chyba Moblomax (albo cos takiego) na
      Młyńskiej taką samą i z tego samego materiału 14 tys. !!! Chcę jeszcze iść po
      wycenę do Babicia i na Morskiej (za salonem płytek Carmen) Drew-Styl.
    • benitaa2 Re: ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE?? 04.04.06, 12:32
      Polecam Remis ul.SZczecińska6 (na przeciwko PKS).
      Miesiąc temu robili mi kuchnie. Architekt według moich sugestii zaprojektował 3
      wersje.Pokazał próbki materiałów,blat ,fronty,szyby,uchwyty,bo inaczej się
      oglada na zdjęciach,a inaczej na żywo-widać kolor i jakość wykonania. Po
      miesiącu meble były gotowe,są unkcjonalne i ładne. Obawiałam się o efekt
      końcowy,ale jestem bardzo zadowolona.
    • paul12 Re: ZABUDOWA KUCHNI ...i szafy GDZIE?? 19.08.06, 14:23
      Piszecie o firmach Ja znam osobiście firmę, która na rynku Koszalińskim działa
      już 16 rok zawsze daje gwarancje do tej pory nie było żadnej reklamacji.
      Wszystko jest robione tak jak klient chce,różnego rodzaju zabudowy te typowe i
      te nietypowe. I Po pierwsze nie koloryzuje tak, aby Kasę wyciągnąć, bo jest
      niby tanio. Musicie wiedzieć jedno Materiał kosztuje, robocizna tak samo
      kosztuje i co najważniejsze czas! Więc ten co chce robić meble musi to wszystko
      wziąć pod uwagę. A jeśli nie to niech sam sobie zada pytanie czy sami byście to
      zrobili za darmo komuś. paul12@gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka