Dodaj do ulubionych

do wrocławianek

08.01.12, 09:26
Jeśli są tu hafciarki z Wrocławia to może mi podpowiedzą gdzie we Wrocławiu można kupić mulinę DMC.
Obserwuj wątek
    • apolejka21 Re: do wrocławianek 08.01.12, 17:32
      Pasmanteria "Błękitny Kuferek" ul. Nowowiejska, wejście od Żeromskiego, pasmanteria na Kolejowej przy pl. Zielińskiego, pasmanteria w dawnym Lotosie pl. Legionów. Tylko nie w pasmanterii na Kołłątaja, bo mają ceny z kosmosu.
            • dona2000 Re: do wrocławianek 10.01.12, 15:09
              z dworca PKP na Kolejową to prawie 'rzut beretem" smile to na wysokości placu Zielińskiego i Kolejowa to z tyłu.Sklepy są pod nasypem kolejowym,jest ich tam cały ciąg. Jeszcze jakiś czas temu była pasmanteria naprzeciwko starego domu towarowego 'Renoma" , ale jak jest tam teraz to nie wiemsad ja niestety korzystam tylko z internetowych pasmanterii wink
                • danusiek416 Re: do wrocławianek 11.01.12, 07:04
                  chyba najtaniej jest w Lotosie obecnie 2.30 kupuje tam od lat i ceny tak sie nie zmieniaja szybko jak gdzie indziej i dobry dojazd z dworca bo tramwajem plus wysiadasz na pl Legionow. jezeli chodzi o pasmanterie w domu handlowym podwale to jest to ta sama co na kollataja.i nowo otwarta na sadowej zaraz na poczatku ta wlascicielka ma kilka takich sklepow a ceny naprawde bierze z kosmosu i nie ma dmc tylko anchor i ariadna . co sie tyczy pasmanteri na kolejowej to jest tam wspaniala obsluga i doradztwo tam nie odchodzi sie z kwitkiem wspaniale dziewczyny, a i wlasciciel tez bardzo mily.
                    • marysia191 Re: danusiek 11.01.12, 18:39
                      Sorry, za szybko enter smile
                      A w Lotosie to gdzie dokładnie jest pasmanteria?
                      Syna wyślę po zakupy, bo on tamtędy ze szkoły wraca. I muszę mu łopatologicznie wytłumaczyć, żeby nie zmyślał, że nie znalazł sklepu wink
                      • danusiek416 Re: danusiek 11.01.12, 22:05
                        w lotosie na pietrze obok cichlandu po schodach na gore i w prawo po prawej stronie jest stoisko z czesciami agd a prawie ze na przeciwko po lewej malutkie stoisko pasmanteryjne powodzenia w szukaniu.
                        • dona2000 Re: danusiek 12.01.12, 10:27
                          Przepraszam,że się wtrące,ale byłam w Lotosie dwa dni temu i nie widziałam muliny DMC na tym stoiskusad trudno to w ogóle nazwać pasmanteriąsmile
                                • danusiek416 Re: danusiek 12.01.12, 18:28
                                  a taki ze ma ceny nie tylko z kosmosu ale i wyzej i nie prowadzi sprzedazy dmc tylko anchor i ariadna tam nawet guma do maj. kosztuje 5 razy wiecej dlatego nie polecam
                                  • marysia191 Re: danusiek 12.01.12, 19:17
                                    No to jutro syn ma wycieczkę do "Lotosu" wink
                                    Danusiek, serdeczne dzięki za info smile
                                    A na Kołłątaja, w pasmanterii, to rzeczywiście właściciel mocno mija się z rzeczywistością. Byłam tam kilka razy i skończyłam jedynie na obejrzeniu tego, co mnie interesowało. Nie wiem, czy gdzieś w Polsce jest droższa pasmanteria (z tak marnym, de facto, wyborem towaru) smile
                                  • dona2000 Re: danusiek 12.01.12, 19:40
                                    Myślę,że się nie zrozumiałyśmy,bo ja pomyślałam o pasmanterii internetowej 'Niteczka" a Tobie chodzi zapewne o jakąś pasmanterię we Wrocławiu o takiej nazwiesmile Ale jak już wcześniej wspomniałam-nie korzystam z takich pasmanterii ,kupuję w necie i chwalę sobiesmile a na pasmanterię w Lotosie trafiłam przypadkiem,podczas zakupów i tylko stwierdziłam fakt,że nie przypadła mi do gustu sad nie sprawdzałam cen ani asortymentu. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka