Dodaj do ulubionych

próba chórku

29.09.09, 23:28
dla nuny i nie tylko
uwaga! tym razem ćwiczymy anielskie tony
Obserwuj wątek
    • tynia Re: próba chórku 30.09.09, 08:47
      Chór! O Boże! Ja jestem niespełnioną gwiazdą estrady, czy mogę
      śpiewać w pierwszym rzędzie??
      • tropem_misia1 Re: próba chórku 30.09.09, 08:56
        można sie dołaczyć
        • nu-nua Re: próba chórku 30.09.09, 12:08
          Ja w tylnym na siedząco.
          • kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 30.09.09, 12:18
            spróbuj w duecie z prawdziwą gwiazdą estrady, której pseudonim artystyczny Tynia!
            • kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 30.09.09, 12:28
              a zreszta czy to trzeba wczesniej ćwiczyć?
              koncert Ty-Nua bedzie!
              • krokodyl_13 Re: próba chórku 30.09.09, 17:00
                JA w charakterze widzasmile
                • drzejms-buond Re: próba chórku 30.09.09, 17:25
                  bileciki do kontroli proszę...
                • copyleft Re: próba chórku 30.09.09, 20:02
                  to ja zadbam o prawa do wydań płytowych
                  • kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 30.09.09, 20:27
                    tylko pamiętajcie, że kasiora do skarpetki
                    z biletów, z płyt, wszystko mi jedno
                    przechowam
                    • nu-nua Re: próba chórku 30.09.09, 22:32
                      Skarpetko czy ty nie za bardzo zachłanna jesteś? Pieniążki na cele
                      charytatywne proponuję.Dla wypranych, odwirowanych.
                      • krokodyl_13 Re: próba chórku 30.09.09, 22:46
                        zbieramy na nowa pralkęsmile
                        • trusiaa Re: próba chórku 01.10.09, 08:22
                          Mogę spróbować?
                          Znam taki fajny kawałek o ptaszkach i beznadziejnie mi wychodzi.
                          • kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 01.10.09, 09:09
                            jak beznadziejnie to koniecznie musisz zaspiewać!
                            już czuję, że masz talenta ogromniastego
                            może jakąś ptasią solówke pociagniesz?
                            • trusiaa Re: próba chórku 01.10.09, 09:13
                              O to, to: wysokie tony najlepiej bi wychodzą bo i katar bab i chrypę.
                              • kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 01.10.09, 09:15
                                lubie takie chropowate zakatarzone dźwięki
                                • nu-nua Re: próba chórku 01.10.09, 20:36
                                  Trusia ja już cierpię na kilka zespołów chorobowych.Chcesz mi
                                  dołożyc katar?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka