kolorowa_skarpetka 29.09.09, 23:28 dla nuny i nie tylko uwaga! tym razem ćwiczymy anielskie tony Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tynia Re: próba chórku 30.09.09, 08:47 Chór! O Boże! Ja jestem niespełnioną gwiazdą estrady, czy mogę śpiewać w pierwszym rzędzie?? Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 30.09.09, 12:18 spróbuj w duecie z prawdziwą gwiazdą estrady, której pseudonim artystyczny Tynia! Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 30.09.09, 12:28 a zreszta czy to trzeba wczesniej ćwiczyć? koncert Ty-Nua bedzie! Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 30.09.09, 20:27 tylko pamiętajcie, że kasiora do skarpetki z biletów, z płyt, wszystko mi jedno przechowam Odpowiedz Link
nu-nua Re: próba chórku 30.09.09, 22:32 Skarpetko czy ty nie za bardzo zachłanna jesteś? Pieniążki na cele charytatywne proponuję.Dla wypranych, odwirowanych. Odpowiedz Link
trusiaa Re: próba chórku 01.10.09, 08:22 Mogę spróbować? Znam taki fajny kawałek o ptaszkach i beznadziejnie mi wychodzi. Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 01.10.09, 09:09 jak beznadziejnie to koniecznie musisz zaspiewać! już czuję, że masz talenta ogromniastego może jakąś ptasią solówke pociagniesz? Odpowiedz Link
trusiaa Re: próba chórku 01.10.09, 09:13 O to, to: wysokie tony najlepiej bi wychodzą bo i katar bab i chrypę. Odpowiedz Link
kolorowa_skarpetka Re: próba chórku 01.10.09, 09:15 lubie takie chropowate zakatarzone dźwięki Odpowiedz Link
nu-nua Re: próba chórku 01.10.09, 20:36 Trusia ja już cierpię na kilka zespołów chorobowych.Chcesz mi dołożyc katar? Odpowiedz Link