25.01.14, 23:29
https://digart.img.digart.pl/data/img/vol3/80/49/miniaturki400/1016293.jpg
Obserwuj wątek
    • zegor Re: Apel... 26.01.14, 00:01
      https://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/027/265/27265214_800.0.jpg/zdjecie.jpg
    • fenikss.2972 Re: Apel... 26.01.14, 00:42
      i to wbrew debilnym zakazom administracji osiedli, które i idiotycznych powodów tego zabraniają......
      uchylam. Bo wystarczy, kiedy popatrzę, jak marzną łapy moim kundlom..........smile
      • tropem_misia1 Re: Apel... 26.01.14, 08:36
        zapodałam na górze by nie spadło zapomniane w dół
        przed nami jeszcze luty
        • rudka-a Re: Apel... 26.01.14, 09:43
          Kiedyś mieszkałam w bloku i jak to bywa wśród mieszkańców..byli przeciwnicy i zwolennicy..ci pierwsi notorycznie usuwali michy z jedzeniem i zamykali uchylone okienka. Aż dnia którego gwoździami 'zabili' okienka, czym doprowadzili mnie do wk..urzenia się. Biedne kociaki pelętały się zmarznięte, lub skulone na śniegu oczekiwały litości. Tego było już za wiele!..rozbiłam okienko, a tej wstrętnej babie, która była prowodyrem akcji - karczemną awanturę. Nigdy nie zrozumiem ludzi..nie lubisz zwierząt, to przejdź obojętnie, ale nie rób krzywdy.
        • anus-hka Re: Apel... 26.01.14, 09:44
          W taki ziąb w ogóle trzeba reagowac na błąkające sie stworzenie wszelakiej maści łącznie z człowiekiem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka