fenikss.2972 Re: Apel... 26.01.14, 00:42 i to wbrew debilnym zakazom administracji osiedli, które i idiotycznych powodów tego zabraniają...... uchylam. Bo wystarczy, kiedy popatrzę, jak marzną łapy moim kundlom.......... Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Apel... 26.01.14, 08:36 zapodałam na górze by nie spadło zapomniane w dół przed nami jeszcze luty Odpowiedz Link
rudka-a Re: Apel... 26.01.14, 09:43 Kiedyś mieszkałam w bloku i jak to bywa wśród mieszkańców..byli przeciwnicy i zwolennicy..ci pierwsi notorycznie usuwali michy z jedzeniem i zamykali uchylone okienka. Aż dnia którego gwoździami 'zabili' okienka, czym doprowadzili mnie do wk..urzenia się. Biedne kociaki pelętały się zmarznięte, lub skulone na śniegu oczekiwały litości. Tego było już za wiele!..rozbiłam okienko, a tej wstrętnej babie, która była prowodyrem akcji - karczemną awanturę. Nigdy nie zrozumiem ludzi..nie lubisz zwierząt, to przejdź obojętnie, ale nie rób krzywdy. Odpowiedz Link
anus-hka Re: Apel... 26.01.14, 09:44 W taki ziąb w ogóle trzeba reagowac na błąkające sie stworzenie wszelakiej maści łącznie z człowiekiem... Odpowiedz Link