Dodaj do ulubionych

otulam kompa

15.06.09, 07:39
workiem nylonowym

malowac pokój bede
sufit jeno,ale zawszeć
Obserwuj wątek
    • kruszonka1 Re: otulam kompa 15.06.09, 09:59
      udusi się, ale chcoiaż będzie czysty.
      • skaka_anka Re: otulam kompa 15.06.09, 13:02
        zaparuje
        • krokodyl_13 Re: otulam kompa 15.06.09, 13:12
          wyłącz z kontaktu
        • kruszonka1 Re: otulam kompa 15.06.09, 13:22
          no nareszcie i wreszcie smile
          • krokodyl_13 Re: otulam kompa 15.06.09, 16:30
            co wreszcie taka dorywcza jestem że nie jarzę
            • kruszonka1 Re: otulam kompa 15.06.09, 16:31
              skak_anka wyskoczyła.
    • wichtenia Re: otulam kompa 15.06.09, 18:08
      Załóż czapkę z gazety
    • darima_ka Re: otulam kompa 15.06.09, 18:35
      Pędzel , Tadzio deklaruje big_grin
      forum.gazeta.pl/forum/w,50394,96633351,96652257,Mam_wasa_.html
      • tropem_misia1 skończyłam 19.06.09, 09:49
        jestem połamana?
        załamana?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka