Dodaj do ulubionych

Przewlekła Owsica

19.08.21, 20:49
Witam
Od jakichś 2 lat męczy mnie owsica. Mam charakterystyczne objawy typu świąd i bóle brzucha. Brałem sporo leków na pasożyty i pomagały mi przez jakiś czas, jednakże brałem je sam, ponieważ domownicy nie mają żadnych objawów. Ponadto mogłem też zarazić moich znajomych, bo spotykałem się z nimi. Już nie wiem co mam robić. Badania na kał robiłem 3 razy jednakże nie wyszły mi robale. Byłem nawet u proktologa który nie stwierdził hemoroidów. Zdobyłem się na odwagę i powiedziałem moim znajomym, że mam robale i mogłem ich tym zarazić, jednakże powiedzieli mi że nie mają żadnych objawów. Błagam pomóżcie mi bo już nie wiem co mam robić. Jestem wymęczony i osłabiony do granic możliwości a te robale zaraz wyssą ze mnie resztki życia. Jak mam nakłonić domowników do tego żeby też przestrzegali zasad higieny??? Próbowałem to robić wiele razy jednakże kończyło się to na kłótniach i braniu mnie za wariata. Błagam ja już mam dosyć niech ten koszmar się skończy proszę powiedzie mi krok po kroku co mam zrobić żeby się wyleczyć. Próbowałem tych wszystkich diet i tak dalej ale to pomogło na jakiś czas tylko. Za pierwszym razem gdy się leczyłem to zapomniałem wziąć drugiej dawki (znaczy nikt z domowników nie wziął drugiej dawki w tym samym czasie) nie wiem czemu. Błagam proszę i czekam na odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka