megaborsuk2000
23.12.09, 22:16
Przełomowych odkryć, doktoratów obronionych z wyróżnieniem, pomyślnych
kolokwiów habilitacyjnych, potężnych grantów, mnóstwa cytowań, a także wielu
widowiskowych kłótni na forum! Krótko mówiąc, wszystkiego dobrego na święta!