23.12.09, 22:16
Przełomowych odkryć, doktoratów obronionych z wyróżnieniem, pomyślnych
kolokwiów habilitacyjnych, potężnych grantów, mnóstwa cytowań, a także wielu
widowiskowych kłótni na forum! Krótko mówiąc, wszystkiego dobrego na święta!
Obserwuj wątek
    • megaborsuk2000 Re: Święta 23.12.09, 22:21
      Hm, coś mi chyba bardziej noworoczne wyszły te życzenia - to niech będzie i na
      nowy rok.
      • charioteer1 Re: Święta 23.12.09, 22:28
        Dzieki, na Nowy Rok tez sie przyda:) I jeszcze, zeby sie udalo ze wszystkim zdazyc na czas:) Wszystkim wszystkiego najlepszego.

        https://1.bp.blogspot.com/_rvaAL1L_55s/SVKC0-rRJ_I/AAAAAAAAIAw/yCSuRyn7ceM/s400/Christmas-Candles-.jpg
    • dala.tata Re: Święta 23.12.09, 22:46
      to wszystko w swieta??!?!?! i to maja byc zyczenia???

      ja zycze spelnienia jednego-dwoch marzen w nowym roku i spokojnych swiat, z
      przyjeciem ponizej 10K kilokalorii (ponoc srednio 14K)
      • megaborsuk2000 Re: Święta 24.12.09, 00:36
        > to wszystko w swieta??!?!?! i to maja byc zyczenia???

        No, głupio wyszło... To od tego przedświątecznego otumanienia...
    • adept44_ltd Re: Święta 23.12.09, 22:49
      Dużo dobra (i dóbr) na Święta (i na później) i dla Lesia też!!!
      • mr_kagan Re: Święta 24.12.09, 10:26
        Lesio dziekuje i zyczy Wam wszystkim FELIZ NATAL E PROSPERO
        ANO NOVO
        !
    • pfg Re: Święta 23.12.09, 23:26
      Szczęśliwych Świąt i Wesołego Nowego Roku, czy jak to tam leciało :-)
    • eeela Re: Święta 24.12.09, 12:49
      Ha! Weszłam założyć oficjalny administracyjny wątek życzeniowy, ale widzę, że
      moje dobre duszyczki już sobie same poradziły ;-)


      Wszystkiego najlepszego, drodzy Forumowicze, na święta, po świętach, w tym Nowym
      Roku i w następnych.
    • q_vw Re: Święta 24.12.09, 13:38
      Fajnie się Was czyta !

      Moją skromną osobą, acz sporą kilogramami (wzrostem też) życzę Wam wszystkim
      natchnienia, niezbywalnych chęci, odkrywania i zaskakiwania ! Aby nauka nam
      kwitła ;)

      No i co najważniejsze, zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka