12.10.09, 20:54
wez zmniejsz to gowno z kosa bo pl ekranu zajmuje
Obserwuj wątek
    • mama-dzwoni Re: grave 12.10.09, 20:56
      to wymień tą 7 calówkę na coś większego...
    • grave_digger Re: grave 13.10.09, 17:05
      ty powiedz, że się boisz a nie, że gówno z kosą wink
      nie to nie
      zmniejszać nie umiem
      se zmieniłam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka