Dodaj do ulubionych

I'm so happy!!!!!

30.04.09, 12:41
kobiki, dzis dzien wypłaty mego chłopa, zrobiłam liste zakupów ktora musze
kupic nt niepełnosprawnosci mego dzieci i jak sobie podliczyłam to o mamusiu,
180zł, no nic, po chwili zastanowienia zadzwoniłam do stowarzysznie zapytac
sie czy mogą cos sfinansowac ztych rzeczy ktore musze miec, a oni ze mam
prosbe napisac i najlepiej dzis im zaniesc bo w poniedzialek zbiera sie zarzad
o 9 rano,i potrzebne zasw o doch, hm, ale zalatwiłam, tylko musze doniesc
najpozniej do 8 rano, pojechałam, i wyszłam obładowana pampersami, całą
zgrzewka husteczek nawilzajacych z pamperssa, 2 proszki do prania, 2 płyny
(koncentraty) do płukania, i powiedzielei ze jak sie skoncza to mam dac znac
oni juz na spokojnie przygotuja wiecej bo teraz tak mało dali, a ja w szoku bo
tego na jakas stowke wyszło, ale jestm szczesliwa!!!!w przyszlym tyg bede
wiedziec czy leki mi sfinansuja tez,oby tak, bo to tez ok 100zł
Obserwuj wątek
    • asiaiwona_1 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:43
      oj to faktycznie super niespodzianka-niespodziewajka. No i ten tekst,
      że tak mało dali. Kurcze...
    • tabakierka2 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:43
      fajniesmile

      cieszę się.smile

      a Ty chyba nowa jesteś, bo Cię nie kojarzętongue_out
    • aspirina Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:44
      no to bosko!
      Bardzo się cieszę.. i tchniesz nadzieję w te, które nie wierzą to, że można
      otrzymać jakąś pomoc smile
      • asiaiwona_1 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:45
        a ja buźkę kojarzę, nie wiem czy dobrze czy źle ale kojarzę big_grin Chyba
        nawet co stawiała na powitanie...
        • agik82 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:46
          super niespodzianka!
          cieszę się razem z tobą
        • dlania Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:50
          Buzka, od tego jest pomoc społeczna i inne organizacje pomocowe. A zasiłki
          jakies dostajesz - rehabilitacyjny, zas. dla niepełnosprawnych?
        • buzka25 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:57
          no ba, pewnie ze stara juz tu jestem i na powitanie stawialam,ale mysle ze
          dobrze kojarzyszwink
    • 18_lipcowa1 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:54
      pojechałam, i wyszłam obładowana pampersami, całą
      > zgrzewka husteczek nawilzajacych z pamperssa, 2 proszki do prania,
      2 płyny
      > (koncentraty) do płukania, i powiedzielei ze jak sie skoncza to
      mam dac znac
      > oni juz na spokojnie przygotuja wiecej bo teraz tak mało dali, a
      ja w szoku bo
      > tego na jakas stowke wyszło,



      Jezu powaznie sie takie rzeczy w Polsce dzieja?
      Nie chce mi sie wierzyc.
      • hellious Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 12:58
        Widac czasem sie dziejasmile Fajnie buzka, ciesze sie razem z tobasmile I tez cie kojazetongue_out
      • buzka25 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:05
        no to uwierze!! tez myslalam ze nie, bo kazdy narzeka ze brak kasy, a jednak,
        pomoc społeczna nie ma kasy i do takich rzeczy niedokłada a PCPR czyli PFRON
        ktory zwraca za cewniki tez kasay nie maja, za kazdym razem podpisuje osw ze
        zgadzam sie na rozliczenie do 5 grudnia 2009, zasiłki dostaje ale tego jest tyle
        co kot napłakał, mniej niz najnizsze wynagrodzenie a to w zamian za rezygnacje z
        pracy, gdzie pracujacy oboje rodzicow majac zdrowe dziecko tez czesto sielanki
        nie maja.to jest polska własnie, kulawa na rzecz osob niepełnosprawnych
      • dlania Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:30
        A lipcowa w Anglii to wszyscy na siebie zarabiaja, nikt zasiłków i zapomóg nie
        bierze, co?
        • buzka25 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:36
          a ma zdrowe dziecko?? tez mam znajomych w Anglii,pracuje tylko ON< ona w domu z
          dzieciem i zasiłki pobiera, i ma sie lepiej niz ja z naszymi dochodami.
    • bernimy Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:01
      Ja też kojarzę!
      I bardzo sie cieszę, że jednak coś takiego dobrego się w Polsce
      dzieje. Powodzenia jeszcze życzę z lekami smile
      • zebra51 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:05
        Fajno, dobrze, że Stowarzyszenie nie jest tylko tworem na papierze smile
    • moninia2000 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:12
      Cudownie! Ciesze sie razem z Toba..Powiedz, co jest Twojemu malcowi?
      Jak sobie radzicie..?
      Jesli chcesz, oczywiscie.
      Powodzenia!
    • margotka28 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:15
      cieszę się, że ty się cieszysz. Mam nadzieję, że na leki też
      dostaniesz dotację. Pozdroofki
      • buzka25 Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:21
        moje dziecko choruje na przepukline oponowo-rdzeniowa, nie sika samodzielnie i
        kupek nie robi, cewnikowany co 4 godziny, i dziennie lewatywa. poza
        tym:zakotiwczony rdzen kregowy, tłuszczak w miejscu blizny, za długie jelito
        grube i na odcinku stepnicy podwojnie skrecone, poszerzony centralny układ
        nerwowy, porazone miescie pecherza, jelit i odbytu. Chodzi samodzielnie i
        rozwija sie OK, cały czas w pieluszkach chodzi, i leki na stałe ma.ma 2,5 roku
    • exotique Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:29
      Genialnie, ze sa takie miejsca i takie organizacje.
      szczegolnie jak sie z jednej pensji zyje.
    • krolowazla Re: I'm so happy!!!!! 30.04.09, 13:36
      Ciesze sie razem z Tobą. I korzystaj ile Ci trzeba. big_grin
    • buzka25 UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 13:41
      dzis sie dowiedzialam ze stowarzyszenie przyznało mi refundacje 100zl
      miesiecznie przez rok czasu, kupuje na fakture ze stowarzyszenie odpowiednie
      leki/rzeczy potrzebne dziecku, a oni sie juz rozliczaja przelewowosmilesmileale sie
      uszczesliwiłam dzis!! a teraz , czy wypada wyslac do stowarzyszenia jakies
      podziekowania piseme?? jakas kartka czy cos??
      • asiaiwona_1 Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 13:48
        buźka - to super, że ci przyznali. Jednak dzieją się jeszcze dobre
        rzeczy na tym świecie. A z tymi podziękowaniami to może poczekaj, jak
        już faktycznie zaczną ci zwracać, to wtedy może na święta jaka kartka
        i w treści oprócz życzeń podziękowania
        • buzka25 Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 13:51
          oni mi nie beda zwracac bo ja nic nie bede placic, tylko bede recepty wykupywac
          na fakture na stowarzyszenie i to juz apteka bedzie reszte zalawtiac z
          nimismilesmileja bede tylko stac w kolejce i odbierac rzeczysmile:0
          • asiaiwona_1 Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 13:53
            aha rozumiem. No ale mimo wszystko chyba z podziękowaniami za
            wcześnie...
          • moninia2000 Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 14:27
            Poczekaj moze na pierwszy zakup...chocbysmile
            Super!
            Ja pewnie bym podziekowala, bo taki spontan ze mnie, rob jak
            czujesz! Ciesz siesmile
      • margotka28 Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 14:04
        tak specjalnie to bym nie dziękowała. Raczej okazjonalnie kartkę z
        życzeniami z okazji świąt, albo z okazji jakieś podróży wakacyjnej
        lub weekendowej.
        I cieszę się, że dostałaś to dofinansowanie.
        • bernimy Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 14:08
          Cieszę się razem z Tobą big_grin
          • babowa Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 14:42
            buzka to super
            az człowiekowi skrzydła rosną jak sie słyszy takie wiesci smile
            i uśmiecham sie bo czuję te Twoja prawdziwą radość i
            niedowierzanie smile
      • krolowazla Re: UDAŁO SIĘ!!!! 05.05.09, 14:46
        Bardzo się cieszę razemz Tobą. jednak są ludzie , którzy potrafią coś dać.
        A mi sie tym bardziej przyjemnie zrobiło, kiedy widzę, ze cieszysz się ze
        zwykłej stówki miesięczniebig_grin. Czytam trochę różnych forów i wiem, ze dla wielu
        ludzi taka marna stówka nic nie znaczy.

        Podziekowania jak najbardziej tak, ale jak dziewczyny pisały raczej przy okazji
        życzeń świątecznych .big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka