Dodaj do ulubionych

Zapraszam wszystkie na imprezkę

06.06.09, 11:16
Z okazji mojego dostania się do pierwszej dziesiątki maglownic!!
Mathiolę, doral i matysiaczka uprasza się o NIEPISANIE coby mnie nie
wyścigły i zaraz nie zgasiły mojej radości.
Częstujcie się, czym chata bogata:
https://tiny.pl/3ccv
Obserwuj wątek
    • renatar-d Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:18
      pierwsza dzisiatka fiu fiu, ja ostatno weszłam do pierwszej setkitongue_out
      • deprim6 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:38
        mmmmmm to jak to zrobiłaś?? gdzie sie to sprawdza, moze sie dostałam do sety i
        nie wiem hihiihihih
    • cura_domestica Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:19
      no to gratulacje wink
      Ja poproszę kakao i bułkę maślaną z masłem ! Wiem ,że niegrzeczna jestem i
      wybrzydzam , ale ja mogę wink
      • buzka25 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:43
        gratulejszynsmile ja wpadne na imprezke w godzinach popołudnioqych, inaczej by
        rodzina obiadu nie zjadłasmile
        • doral2 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:56
          no way, nie ma tak żeby się tu z gratulacjami nie dopisała i nie pochwaliła
          takich pienknych drynkuf oraz zagrychy big_grin
        • cudko1 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:56
          hej slimak, ja to poprosze cos na zahamowanie łaknienia...
          apetyty ,mam taki ze konia bym zjadłauncertain

          ps. drinki sliczne
          • agik82 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:11
            oooo to pogratulować! a na imprezę to ja zawsze chętniebig_grin
            • buzka25 do Cudko1 06.06.09, 12:12
              wez kup se zelixe, zajebiscie pochamowuje łaknienie(tak nawiasem pisząc)
              • patrice7 Re: do Cudko1 06.06.09, 12:54
                A gdzie mozna sprawdzic taki ranking ;> tongue_out
    • ez-aw Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:20
      Gratuluję smile
      Mi jeszcze dużo brakuje do tego wyniku tongue_out
      • roksanaa22 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:21
        A co to za ranking?
    • moofka Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:56
      gratki
      nalezy Ci sie wink
      jak chce drynka
      wygladaja niezwykle smakowicie wink
    • karra-mia Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:34
      no i wkońcu i ty weszłaś do elytybig_grin
    • renatar-d Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:44
      Gdzie mozna sprawdzic rankin aktywności magielek:
      www.tiny.pl/z3xj
      Po lewej stronie jest rankingsmile
      • in-ca Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:45
        a pywo gdzie, ślimaku smile
    • zuzanka79 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:53
      Gratuluję, widać efekty tego wyścigu tongue_out
    • eva_mendez Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 14:00
      ale zajebiście to narysowałaś. a to pod drynkami co to jest ? gulasz??? wink
    • asiam10 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 21:41
      Slimak, zapraszasz, to jestem. Gratulacje składam. Za jakiś rok może
      Cię dogonię (jak dożyjęsmile)
    • bernimy Gratuluję Ślimaczku! A 06.06.09, 22:08
      wyprzedzisz mnie? Jestem 7 big_grin
    • emigrantka34 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 23:37
      gratulacje.
      ja musze sprawdzic, na ktorym miejscu jestem - moze juz w trzeciej
      dziesiatce ???
      • emigrantka34 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 23:39
        jak sie okazuje, jestem na 15ym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka