slimakpokazrogi 06.06.09, 11:16 Z okazji mojego dostania się do pierwszej dziesiątki maglownic!! Mathiolę, doral i matysiaczka uprasza się o NIEPISANIE coby mnie nie wyścigły i zaraz nie zgasiły mojej radości. Częstujcie się, czym chata bogata: Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
renatar-d Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:18 pierwsza dzisiatka fiu fiu, ja ostatno weszłam do pierwszej setki Odpowiedz Link
deprim6 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:38 mmmmmm to jak to zrobiłaś?? gdzie sie to sprawdza, moze sie dostałam do sety i nie wiem hihiihihih Odpowiedz Link
cura_domestica Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:19 no to gratulacje Ja poproszę kakao i bułkę maślaną z masłem ! Wiem ,że niegrzeczna jestem i wybrzydzam , ale ja mogę Odpowiedz Link
buzka25 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:43 gratulejszyn ja wpadne na imprezke w godzinach popołudnioqych, inaczej by rodzina obiadu nie zjadła Odpowiedz Link
doral2 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:56 no way, nie ma tak żeby się tu z gratulacjami nie dopisała i nie pochwaliła takich pienknych drynkuf oraz zagrychy Odpowiedz Link
cudko1 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 11:56 hej slimak, ja to poprosze cos na zahamowanie łaknienia... apetyty ,mam taki ze konia bym zjadła ps. drinki sliczne Odpowiedz Link
agik82 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:11 oooo to pogratulować! a na imprezę to ja zawsze chętnie Odpowiedz Link
buzka25 do Cudko1 06.06.09, 12:12 wez kup se zelixe, zajebiscie pochamowuje łaknienie(tak nawiasem pisząc) Odpowiedz Link
ez-aw Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:20 Gratuluję Mi jeszcze dużo brakuje do tego wyniku Odpowiedz Link
moofka Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 12:56 gratki nalezy Ci sie jak chce drynka wygladaja niezwykle smakowicie Odpowiedz Link
karra-mia Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:34 no i wkońcu i ty weszłaś do elyty Odpowiedz Link
renatar-d Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:44 Gdzie mozna sprawdzic rankin aktywności magielek: www.tiny.pl/z3xj Po lewej stronie jest ranking Odpowiedz Link
zuzanka79 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 13:53 Gratuluję, widać efekty tego wyścigu Odpowiedz Link
eva_mendez Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 14:00 ale zajebiście to narysowałaś. a to pod drynkami co to jest ? gulasz??? Odpowiedz Link
asiam10 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 21:41 Slimak, zapraszasz, to jestem. Gratulacje składam. Za jakiś rok może Cię dogonię (jak dożyję) Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 23:37 gratulacje. ja musze sprawdzic, na ktorym miejscu jestem - moze juz w trzeciej dziesiatce ??? Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: Zapraszam wszystkie na imprezkę 06.06.09, 23:39 jak sie okazuje, jestem na 15ym. Odpowiedz Link