Dodaj do ulubionych

Dziś ja melduję, ...

25.06.09, 18:42
że znikam na 4 dni. Kazałyście meldować, to teraz macie tongue_out
Która będzie tęsknić?
Obserwuj wątek
    • aga9001 Ja 25.06.09, 18:43
      A gdzie wybywasz??
      • ez-aw Re: Ja 25.06.09, 18:56
        > A gdzie wybywasz??

        Do Człuchowa, koło Chojnic. Fajne tereny, dużo lasu, jeziora, Spływy na Brdzie
        big_grin Ale w tym roku raczej nie pójdę na spływ kajakowy tongue_out Mamy tam zaprzyjaźnione
        małżeństwo z dziećmi.
    • lidia341 Ja:) 25.06.09, 18:43

      • pina_colada88 Re: Ja:) 25.06.09, 18:51
        A ja nie będę tongue_out smile
    • ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:03
      Zapomniałam dopisać, że proszę o trzymanie kciuków, bym nie zjadła za dużo. A kusić będzie wszystko smile I tak zrujnuję sobie dietę, ale chciałabym jak najmniej szkód wyrządzić tongue_out
      • agusia79-dwa Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:21
        ja! ja! ja!
        mam dziś dzień adoracjibig_grin.
        która jeszcze chce?????
      • wilma1970 Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:22
        Trzymam kciuki - też mam plan na wakacje: gotować dzieciom to, czego nie lubię
        jeść i biegać z psami na spacery.
        • doral2 Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:40
          ja będę tęsknić smile
          wracaj prędko, nie żryj dużo tongue_out
          • agik82 Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 20:12
            ja też zatęsknie
            baw sie dobrzesmile
    • cudko1 ja, ale chyba jednka bardziej będę Ci zazdroscic 25.06.09, 20:14

    • ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 21:02
      Tak to ja rozumiem smile Wreszcie widać to KWA big_grinbig_grin
    • karra-mia Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 21:09
      to miłego odpoczynku
      ja własnie wróciłam po jednodniowej nieobecności, składalismy
      meble:/, i już się nie potrafie połapaćbig_grin
      • ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 21:38
        Jestem pewna, że po tym czasie zgubię się i za nic nie dam rady nadrobić wątków smile
    • pu-fa Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 22:15
      to udanego wypadu i pogody zycze
      • cura_domestica Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 22:20
        ja też będę tęsknić, nie żryj dużo , i ładuj akumulatory wink
    • bernimy Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 22:19
      No to udanego wypoczynku życzę big_grin i szybko wracaj!
    • ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 26.06.09, 07:47
      Co tak mało wpisów tongue_out
      Tylko tyle osób będzie tęsknić??
      Jestem niepocieszona wink
      • jk3377 jaaaaaaaa hahhah 26.06.09, 07:48
        jedz jedz czy tez nie....ja do dzis nie moge odespac wycieczki 4
        dniowej hahahah

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka