ez-aw 25.06.09, 18:42 że znikam na 4 dni. Kazałyście meldować, to teraz macie Która będzie tęsknić? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ez-aw Re: Ja 25.06.09, 18:56 > A gdzie wybywasz?? Do Człuchowa, koło Chojnic. Fajne tereny, dużo lasu, jeziora, Spływy na Brdzie Ale w tym roku raczej nie pójdę na spływ kajakowy Mamy tam zaprzyjaźnione małżeństwo z dziećmi. Odpowiedz Link
ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:03 Zapomniałam dopisać, że proszę o trzymanie kciuków, bym nie zjadła za dużo. A kusić będzie wszystko I tak zrujnuję sobie dietę, ale chciałabym jak najmniej szkód wyrządzić Odpowiedz Link
agusia79-dwa Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:21 ja! ja! ja! mam dziś dzień adoracji. która jeszcze chce????? Odpowiedz Link
wilma1970 Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:22 Trzymam kciuki - też mam plan na wakacje: gotować dzieciom to, czego nie lubię jeść i biegać z psami na spacery. Odpowiedz Link
doral2 Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 19:40 ja będę tęsknić wracaj prędko, nie żryj dużo Odpowiedz Link
ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 21:02 Tak to ja rozumiem Wreszcie widać to KWA Odpowiedz Link
karra-mia Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 21:09 to miłego odpoczynku ja własnie wróciłam po jednodniowej nieobecności, składalismy meble:/, i już się nie potrafie połapać Odpowiedz Link
ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 21:38 Jestem pewna, że po tym czasie zgubię się i za nic nie dam rady nadrobić wątków Odpowiedz Link
cura_domestica Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 22:20 ja też będę tęsknić, nie żryj dużo , i ładuj akumulatory Odpowiedz Link
bernimy Re: Dziś ja melduję, ... 25.06.09, 22:19 No to udanego wypoczynku życzę i szybko wracaj! Odpowiedz Link
ez-aw Re: Dziś ja melduję, ... 26.06.09, 07:47 Co tak mało wpisów Tylko tyle osób będzie tęsknić?? Jestem niepocieszona Odpowiedz Link
jk3377 jaaaaaaaa hahhah 26.06.09, 07:48 jedz jedz czy tez nie....ja do dzis nie moge odespac wycieczki 4 dniowej hahahah Odpowiedz Link