lelieb 27.07.09, 09:15 Z czym robicie?Szukam nowych pomysłów Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tabakierka2 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:16 ze śmietaną i z truskawkami ze śmietaną i z jagodami z dżemem Odpowiedz Link
aurinko Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:18 Z jagodami, dżemem, twarogiem, serkiem waniliowym, szpinakiem. Odpowiedz Link
adkam77 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:20 z dżemem, twarogiem, jabłkami, pieczarkami zapiekane z serem. Lub krokiety. Odpowiedz Link
karolciaa23 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 10:34 z dżemem, twarogiem i czasami z kapustą i grzybami Odpowiedz Link
zuzanka79 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 11:07 A na słdko czy na inaczej? Jak na słodko to z: dżemem, nutellą, owocami świerzymi i z puszki ( truskawki, maliny, brzoskwinie, itp), robiłam już z bananami i kokosem, duszonymi jabłkami i cynamonem, twarogiem waniliowym, Jak inaczej to: z tuńczykiem, cebulą i żółtym serem; z pieczarkami, z serem i szynką, z kapustą i grzybami (a'la krkiety) lub z młodą kapustą i pieczarkami, z wołowiną lub kurczakiem i pomidory plus bazylia, Wymieniać dalej ... ? Odpowiedz Link
lelieb Re: Naleśniki :) 27.07.09, 11:12 O cholera!To Wy kucharki jesteście pełną gębą,ze sie tak wyrażę Odpowiedz Link