Dodaj do ulubionych

Naleśniki :)

27.07.09, 09:15
Z czym robicie?Szukam nowych pomysłówsmile
Obserwuj wątek
    • tabakierka2 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:16
      ze śmietaną i z truskawkami
      ze śmietaną i z jagodami
      z dżememwink
    • aurinko Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:18
      Z jagodami, dżemem, twarogiem, serkiem waniliowym, szpinakiem.
      • adkam77 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:20
        z dżemem, twarogiem, jabłkami, pieczarkami zapiekane z serem. Lub
        krokiety.
        • lelieb Re: Naleśniki :) 27.07.09, 09:24
          A te z pieczarkami to jak? I te ze szpinakiem
          • karolciaa23 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 10:34
            z dżemem, twarogiem i czasami z kapustą i grzybami
            • doral2 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 10:58
              wcale nie robię, bo m mi nie wychodzą uncertain
    • zuzanka79 Re: Naleśniki :) 27.07.09, 11:07
      A na słdko czy na inaczej?

      Jak na słodko to z: dżemem, nutellą, owocami świerzymi i z puszki (
      truskawki, maliny, brzoskwinie, itp), robiłam już z bananami i
      kokosem, duszonymi jabłkami i cynamonem, twarogiem waniliowym,

      Jak inaczej to: z tuńczykiem, cebulą i żółtym serem; z pieczarkami,
      z serem i szynką, z kapustą i grzybami (a'la krkiety) lub z młodą
      kapustą i pieczarkami, z wołowiną lub kurczakiem i pomidory plus
      bazylia,

      Wymieniać dalej ... ?
      tongue_out
      • lelieb Re: Naleśniki :) 27.07.09, 11:12
        O cholera!To Wy kucharki jesteście pełną gębą,ze sie tak wyrażęsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka