behemot17-13 27.11.16, 21:27 w telewizorni - 20- lecie Grupy MoCarta. Warto oglądać, znakomity program, znakomici artyści. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smutas13 Re: Leci 29.11.16, 08:15 Drugą część obejrzałam z przyjemnością (pierwszą przegapiłam :( ) Może kiedyś na YT? Odpowiedz Link
eulalija Re: Leci 29.11.16, 09:29 Jeszcze całości nie obejrzałam. Bardzo ich lubię. A koncert nagrałam, bo mam alergię na reklamy. Odpowiedz Link
behemot17-13 Re: Leci 29.11.16, 10:10 Będzie powtórka - sobota 14:55 20-lecie Grupy MoCarta - Koncert Jubileuszowy By zachęcić do obejrzenia dodam, Andrus, Bałtroczyk. Odpowiedz Link