27.11.16, 21:27
w telewizorni - 20- lecie Grupy MoCarta. Warto oglądać, znakomity program, znakomici artyści.
Obserwuj wątek
    • smutas13 Re: Leci 29.11.16, 08:15
      Drugą część obejrzałam z przyjemnością (pierwszą przegapiłam :( ) Może kiedyś na YT?
      • eulalija Re: Leci 29.11.16, 09:29
        Jeszcze całości nie obejrzałam.
        Bardzo ich lubię.
        A koncert nagrałam, bo mam alergię na reklamy.
      • behemot17-13 Re: Leci 29.11.16, 10:10
        Będzie powtórka - sobota 14:55
        20-lecie Grupy MoCarta - Koncert Jubileuszowy

        By zachęcić do obejrzenia dodam, Andrus, Bałtroczyk.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka