Dodaj do ulubionych

Kolor dziecka :)

22.07.20, 15:27
Witajcie mamuśki :) Moze to nie jest problem ale niechaj będzie tak:) i tak, kilka miesięcy temu urodziłam pięknego, zdrowego synka, tylko problem w tym że mój partner jest egzotyczny czarny :) a dziecko kompletnie biale ludzie dziwnie reaguja na jego widok :) jedynie ma czarne proste wloski i siusiaczka ciemniejszego ;D czy jest jakas szansa ze moj synek bedzie wygladal nieco egzotyczniej? moze ktos wie jakiego koloru będzie moj synek? ktos moze ma? :)
Obserwuj wątek
    • enith Re: Kolor dziecka :) 23.07.20, 05:39
      irencia77 napisał(a):

> a dziecko kompletnie biale ludzie... jedynie ma czarne proste wloski i siusiaczka ciemniejszego ;D czy jest jakas
      > szansa ze moj synek bedzie wygladal nieco egzotyczniej?

Ja uważam, że białe dziecko z ciemnym przyrodzeniem jest jak najbardziej egzotyczne. Będą partnerki w przyszłości mieć fajną niespodziankę :-D
    • irencia77 Re: Kolor dziecka :) 23.07.20, 20:17
      Egzotyczne dziecko to dla mnie nie tylko ciemne przyrodzenie :) dla mnie mulaci to cos takiego, zawsze topniałam do nich z milosc i marzyłam o takim dziecku, byłam gotowa na wszystko aby jak szybciej zajść w ciążę :)
      • enith Re: Kolor dziecka :) 23.07.20, 20:44
        Poczytaj o dziedziczeniu koloru skóry. W bardzo dużym uproszczeniu: genetycznie, dziecko z białej matki i czarnego ojca może być:
        a. białe jak matka,
        b. czarne jak ojciec,
        c. i wszystkie odcienie pomiędzy czyli mulat.
        Genetyka dziedziczenia koloru skóry jest dość skomplikowana, ale warto o tym poczytać, żeby się w dniu porodu nie zdziwić, jak to się przytrafiło tobie. Zwłaszcza, jeśli liczy się na urodzenie dziecka o bardzo konkretnym kolorze skóry.
    • irencia77 Re: Kolor dziecka :) 24.07.20, 12:43
      Już to wiem, nie mogę teraz tego znaleźć gdzieś czytałam że dziecko koloru nabiera z czasem, nawet mulaci rodzą się białe, może jeszcze się zmieni :) juz jak pisalam na razie to tylko siusiaczka i włoski ma taty najbardziej to dziwi i smieszy ;D
      • enith Re: Kolor dziecka :) 24.07.20, 17:09
        Podpytaj partnera, czy nie miał białych przodków (nawet trzy, cztery pokolenia temu) w rodzinie. To znacząco zwiększa szansę na urodzenie się dziecka o jasnej karnacji. Są nawet przypadki, rzadkie, ale są, że z tego właśnie powodu czarnej parze urodziło się białe dziecko.
        A poza tym pozostaje ci czekać.
    • irencia77 Re: Kolor dziecka :) 01.08.20, 13:15
      Jestem poważnie z czarnoskórym mężczyzną, nie jest on moim mężem po prostu razem, jesteśmy, u nas bywa zostaje, i mamy 4 miesięcznego synka :) już jak pisałam spełniło się moje marzenie zawsze do nich topniałam :)
      • eriu Re: Kolor dziecka :) 01.08.20, 16:25
        Poważnie to z nim nie jesteś, bo jakbyś była to byś go mogła spytać jak się zachowuje ciemniejsza skóra po narodzinach.

Twoje wpisy są strasznie infantylne "ciemniejszy siusiaczek" , "ktos wie jakiego koloru będzie moj synek?" - tak samo wiemy jak znamy numery w dużym lotku na dzisiejsze losowanie.
    • hamerykanka Re: Kolor dziecka :) 03.08.20, 21:34
      Moj pierwszy maz byl hinduskiego pochodzenia, bardzo ciemny, prawie czarny. Mial z biala kobieta z poprzedniego zwiazku syna. Skora kremowa, wielkie czarne oczy...i prawie czarny siusiak. W miare uplywu czasu jego skora lekko ciemniala do zlotego.
      Mysle, ze teraz juz nastolatek, ma pelno dziewczyn ogladajacych sie za nim:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka