Gość: krupierzy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.10.04, 14:47 chcesz pracowac jako krupier w USA? kontakt : krupierzy@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vulgar2 Re: Praca w kasynach 18.10.04, 15:07 Dla przypomnienia - zadnych qrwa oplat z gory. Absolutnie zadnych. Odpowiedz Link Zgłoś