anulka271
16.02.05, 15:20
Jestem na 3 roku fizjoterapii i w czerwcu koncze licencjat.Chcialabym
wyjechac na dluzszy czas do pracy w tym chcrakterze,na poczatku pewnei jako
asystentka fizjoterapwuty.Ale czy mam jakies szanse wyjazdu za granice,bo
znam kilka wersji ale prosze o rzetelna informacje.Dodasm ze 2 latatemu bylam
w Uk na wolontariacie i opiekowalam sie ludzmi niepelnosprawnymi poza tym
mialam sporo praktyk zawodowych w szczegolnosci z fizykoterapii,kinezyterapii
oraz fizjoterapii klinicznej.Prosze o pomoc.pozdrawiam ania