IP: 62.29.137.* 06.10.05, 15:30
poprzednoio odwrotnie wpisałam autora i tytuł wątku - interesuje mnie, czy
istnieją agencje związane z instytucjami, które mieszczą się lokalnie. Czy w
przyszłości może ona powstać w Poznaniu?
Obserwuj wątek
    • mczapl Re: do adm 06.10.05, 15:38
      W teorii w Poznaniu moze ulokowac sie jakas instytucja Unii Europejskiej.
      Niemniej duzych miast w UE jest kilkanascie tysiecy, a instytucji
      kilkadziesiat. W sumie prawdopodobienstwo jest na pewno wyzsze niz w gre w
      totka, ale i tak bym na to na razie nie liczyl.
      • mczapl errata 06.10.05, 15:50
        mialem na mysli agencje UE a nie instytucje. W to, ze jakas instytucja UE
        przeniesie sie do Poznania, to nawet ja nie wierze...
      • Gość: Doki Re: do adm IP: *.99-201-80.adsl.skynet.be 06.10.05, 16:40
        Jakis czas temu byla mowa o przeniesieniu czesci aparatu unijnego z Brukseli do
        Antwerpii. To by troche rozladowalo korki, a wtedy to moze i ja bym sie skusil
        na posade w Unii? Bo do Brx nie chce mi sie dojezdzac.
        Reflektowalbym na jakiegos konsultanta o slabo sprecyzowanych obowiazkach i
        dobrze sprecyzowanej gazy. Powiedzmy, na poczatek € 15000 brutto miesiecznie
        plus allowances.
    • mpbc Re: do adm 06.10.05, 15:38
      Może .... w przyszłości. Na razie będziemy mieli jedną nowa instytucję, ale w
      kolejce czekają także inne kraje: Litwa, Łotwa, Czechy...... a jest ich trochę.
      Odpowiedź nie od admina, ale prosto ze źródła zbliżonego do Komisji :)
      • Gość: riada Re: do adm IP: 62.29.137.* 06.10.05, 15:47
        dzięki :)
    • Gość: adm do riady bis;-) IP: *.cec.eu.int 06.10.05, 15:46
      --------------------------------------------------------------------------------
      oj chyba za daleko poszlas w interpretowaniu mnie...:-)
      brombie chodzilo konkretnie o frontex...
      nic mi raczej nie wiadomo zeby instytucje wysylaly urzednikow do samorzadow,
      itd...raczej chodzilo mi o to ze instytucje szczegolnie komisja i agencje maja
      swoje oddzialy/placowki na calym swiecie, wiec jak ktos ma szersze plany to nie
      jest skazany na bruksele do konca zycia...a jednak zeby cokolwiek w
      przyszlosci "kombinowac" lepiej jest zaczac od zapewnienia sobie tutaj
      etatu..zawsze wszedzie latwiej z wewnatrz niz z zewnatrz...
      jestes po konkursie, na jakiejs liscie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka