Gość: riada IP: 62.29.137.* 06.10.05, 15:30 poprzednoio odwrotnie wpisałam autora i tytuł wątku - interesuje mnie, czy istnieją agencje związane z instytucjami, które mieszczą się lokalnie. Czy w przyszłości może ona powstać w Poznaniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mczapl Re: do adm 06.10.05, 15:38 W teorii w Poznaniu moze ulokowac sie jakas instytucja Unii Europejskiej. Niemniej duzych miast w UE jest kilkanascie tysiecy, a instytucji kilkadziesiat. W sumie prawdopodobienstwo jest na pewno wyzsze niz w gre w totka, ale i tak bym na to na razie nie liczyl. Odpowiedz Link Zgłoś
mczapl errata 06.10.05, 15:50 mialem na mysli agencje UE a nie instytucje. W to, ze jakas instytucja UE przeniesie sie do Poznania, to nawet ja nie wierze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Doki Re: do adm IP: *.99-201-80.adsl.skynet.be 06.10.05, 16:40 Jakis czas temu byla mowa o przeniesieniu czesci aparatu unijnego z Brukseli do Antwerpii. To by troche rozladowalo korki, a wtedy to moze i ja bym sie skusil na posade w Unii? Bo do Brx nie chce mi sie dojezdzac. Reflektowalbym na jakiegos konsultanta o slabo sprecyzowanych obowiazkach i dobrze sprecyzowanej gazy. Powiedzmy, na poczatek € 15000 brutto miesiecznie plus allowances. Odpowiedz Link Zgłoś
mpbc Re: do adm 06.10.05, 15:38 Może .... w przyszłości. Na razie będziemy mieli jedną nowa instytucję, ale w kolejce czekają także inne kraje: Litwa, Łotwa, Czechy...... a jest ich trochę. Odpowiedź nie od admina, ale prosto ze źródła zbliżonego do Komisji :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adm do riady bis;-) IP: *.cec.eu.int 06.10.05, 15:46 -------------------------------------------------------------------------------- oj chyba za daleko poszlas w interpretowaniu mnie...:-) brombie chodzilo konkretnie o frontex... nic mi raczej nie wiadomo zeby instytucje wysylaly urzednikow do samorzadow, itd...raczej chodzilo mi o to ze instytucje szczegolnie komisja i agencje maja swoje oddzialy/placowki na calym swiecie, wiec jak ktos ma szersze plany to nie jest skazany na bruksele do konca zycia...a jednak zeby cokolwiek w przyszlosci "kombinowac" lepiej jest zaczac od zapewnienia sobie tutaj etatu..zawsze wszedzie latwiej z wewnatrz niz z zewnatrz... jestes po konkursie, na jakiejs liscie? Odpowiedz Link Zgłoś