barakkobamaa
05.05.10, 16:46
Za Kwiatkowskiego było lepiej ? Prawda ? I Czarzasty zarobił ... I Kwaśniewski
dostał drugą turę po Dochnalach ,pijackich wyczynach i fundacjach
Kwaśniewskiej. Teraz to całe bagno siedzi w w TVN STYLE i bełkocze o układaniu
kwiatków. I Bardzo dobrze !